Crazy Bubbles Football

… nebojte se hrát si v bublinách
Víme, že není vůbec jednoduché zabavit větší skupinu lidí tak, aby se nikdo nenudil. Proto jsme pro vás připravili fotbal v bublinách. Jedná se o nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivitu posledních měsíců určenou pro firemní akce/teambuilding, svatby a sportovní soustředění. Nebojte se bezhlavě vyřádit. 

O co se jedná
Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách, které jsou certifikované a atestované. Bezpečnost je zaručena. Realizace je možná po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech.

Jak na to
Zahrajete si fotbal v bublině (zorbing fotbal) nebo pro vás připravíme další bláznivé aktivity. Kruhová vyřazovačka, silové zápasy, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další aktivity vás zabaví. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet různých her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu.

Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny. Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 a více osob. Organizace je na klíč. Během celého programu pro vás můžeme zajistit i občerstvení.

Délka programu
Řízený program od 2 hodin až po celý víkend.

 

Další informace: