Dotkněte se vašeho stresu

Umíte se koncentrovat? Je vaše relaxace opravdu účinná? Je váš odpočinek dostatečně efektivní? Zvládáte svůj stres? Věděli jste, že existuje i pozitivní stres, tzv. eustres? Víte, co udělat, když se blíží ten negativní? Vyhráli jste při minulé akci nad kolegy v teambuldingu. Tak to zkuste nyní ve hře na koncentraci!

O co se jedná: 
Ve spolupráci s přední psycholožkou PhDr. Martou Boučkovou  jsme připravili program, který vás nechá nahlédnut do vaší psychiky. Zjistíte, jak jste na tom s koncentrací, se schopností odpočívat,  jak vás stres ovlivňuje v práci i soukromí a hlavně jakými  technikami  můžete stresu předcházet, ovládat jej,  případně ho využít ve váš prospěch. 

Zároveň můžete okusit  antistresové metody používané ve východních civilizacích. Víte, co je Ajurvéda, Pranajáma, Kitchari, Shirodhara? V rámci programu okusíte ajurvédskou stravu, dopřejete si ajurvédskou masáž, naučíte se správně dýchat a náš ajurvédský terapeut  vás uvede do tajů východní medicíny.

Program  vám odbornou a zajímavou formou ukáže, jak  stres ovlivňuje  vaše chování,  psychickou kondici, ale i fyzické zdraví.  Za pomoci diagnostických přístrojů a moderní technologie EmWave 2  si  “sáhnete přímo na váš stres” a dozvíte se jaký vliv  má  vaše současné stresové zatížení   na váš nynější i budoucí zdravotní stav. Používané metody zaručující  individuální přístup,  vám tak poskytnou konkrétní a  ucelený pohled na váš stres. Získáte efektivní podněty, jak se stresem cílevědomně pracovat.

Kdykoli se mluví o optimalizaci stresového zatížení,  mluví se také o účinné relaxaci. Málokdo však ví, zda takového stavu skutečně objektivně dosahuje. Srdce a mozek, spolu s autonomním nervovým systémem jsou úzce propojeny. Jsou-li v souladu, dochází k pozitivním změnám na úrovni mentální, emoční, hormonální a fyzické.  Tento stav se odborně nazývá koherence. V koherentním stavu dosahujeme trvalé optimální  aktivizace celého organismu a nedochází k plýtvání energií.

         

Program:
Program je vhodný pro max. 16 osob a vyžaduje asi dvě půldenní soustředění. Doporučujeme rozdělit program do dvou dnů tak, abyste měli i čas získané informace vstřebat. Můžete ho spojit s  outdoorovým teambuildingem, školením nebo meetingem. Program je rovněž možné upravit dle vašeho individuálního zadání. To vše navíc na klidném místě lesů Vysočiny, čerstvém vzduchu, daleko od ruchu velkoměsta.

Délka programu:
Jeden den nebo dva půldny

Další informace: