Jak se k nám dostanete

Soukromý transfer Nabízíme vám možnost soukromého transferu z Prahy do Resortu Svatá Kateřina nebo zpět. Cena za vůz pro 1 - 2 osoby činí 3 700 Kč a cena za vůz pro 3 - 7 osob 4 000 Kč za jednu cestu. Ve voze je zdarma k dispozici WiFi internet, neperlivé vody a sladkosti. Více informací poskytne recepce na tel. 565 456 801.

Standardní check-in je od 14 hod. Přejete-li si váš pobyt zahájit již dříve, rádi vás, bude-li váš pokoj připraven, ubytujeme dříve či vám zavazadla po dobu přípravy pokoje uschováme.

Standardní check-out je v 11 hod. Pokud nebude váš pokoj nájezdový, budete moci využít late check-out do 18 hod a váš pokoj opustit až po užití si všech procedur a aktivit.

Informace o možnosti využití nabídky late check-out vám podá hotelová recepce při vašem příjezdu.

Upozornění: s ohledem na skutečnost, že do Resortu Svatá Kateřina platí zákaz vjezdu motorových vozidel, mohou hosté zdarma parkovat na oploceném nehlídaném parkovišti v Počátkách a zdarma užívat hotelový Shuttle Bus, který jezdí z parkoviště do resortu dle potřeby a z resortu na parkoviště
v pravidelných půlhodinových intervalech.

Řidiče zastihnete na mobilu 774 427 770
V případě špatného signálu je 24 hodin v provozu pevná linka recepce - 565 456 801, příp. mobilní telefon recepce 724 557 992.

Pokud porušíte zákaz vjezdu motorových vozidel do Resortu Svatá Kateřina, bude vám účtován poplatek 2 500 Kč/den!

Příjezd od Prahy - Počátky cca 130 km
dálnicí D1 směr Brno - sjezd exit č. 90 Humpolec/Pelhřimov - Pelhřimov - Pelhřimovem průjezd stále po hlavní směr Jindřichův Hradec- za třetí světelnou křižovatkou u čerpací stanice Benzina odbočka doleva směr Telč - na konci první obce Rynárec (za Pelhřimovem) odbočka doprava na Počátky.

Příjezd od Brna - Počátky cca 130 km
dálnicí D1 směr Praha - sjezd Jihlava/Pávov - průjezd Jihlavou směr Pelhřimov - cca 5 km za Jihlavou odbočka doleva směr Telč, Třešť, Kostelec - za obcí Kostelec za masokombinátem Kostelecké uzeniny a.s. odbočka doprava směr Horní Cerekev - v Horní Cerekvi při vjezdu na náměstí první odbočka doleva na Počátky.

Používáte-li navigaci, pak souřadnice parkoviště v Počátkách jsou
49°15'23.776"N, 15°13'58.133"E (49.256537, 15.232897)

Zobrazení polohy Resortu Svatá Kateřina na Mapy.cz

(Bod v mapě označuje umístění Resortu Svatá Kateřina, nikoliv hotelového parkoviště, které se nachází na levé straně na okraji města.)

Navedení na parkoviště v Počátkách

Od Jihlavy nebo od Pelhřimova: směr na Kamenici nad Lipou po hlavní silnici, poté odbočte doleva na obec Stojčín, pokračujte dál, kde je při výjezdu z Počátek po levé straně oplocené parkoviště Resortu Svatá Kateřina.
Příjezd od Jindřichova Hradce nebo Kamenice nad Lipou: odbočte doprava na obec Stojčín a pokračujte dál, kde je při výjezdu z Počátek po levé straně parkoviště.
Příjezd od Telče: po hlavní silnici - odbočte doleva směrem na Kamenici nad Lipou, následně odbočte doleva na obec Stojčín, kde je při výjezdu z Počátek po levé straně parkoviště.
Parkoviště je viditelně označeno.


Mapa