Keramický workshop

Umělecký workshop  -  Namalujte si svoji keramiku…

Proč nespojit odpočinek a relaxaci ve Svaté Kateřině s trochou umění? Nabízíme Vám jedinečnou možnost zdobení keramiky vlastní rukou. Keramický workshop pro skupiny s historií keramiky. 

Jak na to: K dispozici dostanete keramiku namočenou v bílé glazuře – hrnek, konvici, misku, džbánek svícen atd. a k tomu štětce, rydla, barvy, zástěru a k ruce lektora, který vám postupně vysvětlí, jak s keramikou pracovat, jaké jsou techniky malování, co použít za barvy apod. Malování na keramiku není složitá věc, jde víceméně o nápad a hraní si s barvičkami. Předem je také možné si na keramiku nakreslit obrázek tužkou, vyrýt rydlem tak zvaně na střep a poté vybarvit volné plochy. 

Délka kurzu: Dekorování hrnku, svícnu, misky trvá zhruba 1 hodinu (konvice nebo džbánek cca hodinu a půl), časy jsou flexibilní a závisí na vybraném produktu a rychlosti samotného zdobení.

Keramický workshop

  • Určen pro kohokoliv kdo chce vytvořit vlastní umělecké dílo
  • V ceně je lektor, namočený polotovar, zapůjčení barev, štětců, příp. zástěr, dovoz a odvoz keramiky na místo, krátké uvedení historie keramiky autorské dílny Maříž.
  • Naučíte se jednotlivé techniky zdobení
  • Prostor na workshop (restaurace, kavárna, salonek, terasa, venku na louce) podle počtu účastníků a podle počasí.
  • Zabalení Vašeho originálního uměleckého předmětu se jménem a předání (balení je originální mařížská krabička se jmenovkou, větší keramika jako konvice, džbán atd. je balena do papíru a papírovém tašky se jmenovkou)
  • Každý kus keramiky je vysoko pálený (1 100 stupňů), vhodný do mikrovlnné trouby, elektrické trouby i myčky na nádobí. Všechny používané barvy vyhovují Zák. 258/2000Sb. A vyhlášce MZ ČR 38/2001 Sb.

Vámi zdobená keramika bude přes noc vypálena v peci v originální autorské dílně Maříž ve Slavonicích a druhý den odpoledne přivezena v dárkovém balení s vaší jmenovkou. Případně zajistíme doručení výrobků do firmy.

Termíny: Kdykoliv na objednávku. V létě doporučujeme využít naši terasu před hlavní budovou u jezírka nebo u Pavillionu. 

Poznámka:
Můžeme také zahrnout sklenku italského Prosecca nebo zajistíme občerstvení podle vašeho přání.

Kontakt: Veronika Velasová, obchodní ředitel
Tel.: 222 232 169, GSM: 602 623 348, email: velasova@katerinaresort.cz
Další informace: