Kurz vaření

...co si uvaříte, to si sníte


Proč nespojit odpočinek a relaxaci ve Svaté Kateřině s trochou vaření. Resort je vyhlášen vynikající, chutnou a zdravou kuchyní. Nabízíme vám skvělou příležitost uvařit vybraná jídla pod dohledem našeho šéfkuchaře Milana Hejdy. Praktický kurz vaření organizujeme v historickém sále bývalé lázeňské kavárny Pavillion. Celý program je doplněn soutěžemi a je vhodný pro skupiny od 10 do 30 osob.

Program: Přivítání manažerem resortu, který vás seznámí s programem a bezpečností práce. Uvítací drink zahrnuje sklenku sektu a chutné kanapky. Seznámení se šéfkuchařem, který vás provede teorií a strukturou kurzu. Poté budete rozděleni do týmů, nejlépe na páry. Asistence při oblékání zástěr a čepic. Příchod k pracovním stanicím s vařiči a surovinami. Kurz vaření může začít. Kuchař připravuje pokrmy na centrálním vařiči a ukazuje postup. Kuchař nebo jeho asistent průběžně obchází účastníky, asistuje a radí. Po ukončení vaření proběhne hodnocení pokrmů. U společné tabule uvařená jídla společně vychutnáte. Atmosféru umocní reprodukovaná hudba.

Během celého programu jsou k dispozici vybraná vína a nealkoholické nápoje. Pitný režim dodržujeme pitím kateřinské vody čerpané přímo z pramene.

Délka kurzu:
3 hodiny při vaření polévky, hlavního jídla a podávání dezertu. Časy jsou orientační a závisí na době vlastního vaření.

Itinerář
00:00 Welcome drink a prezentace
00:15 Kurz vaření, soutěže
02:15 Konec kurzu, servírujeme dezert a kávu
03:00 Volná zábavaPoznámka:
Náš kurz vaření je pilotní nabídka. Můžeme ji upravovat podle přání a požadavků. Doporučujeme recept na hráškový krém a šafránové rizoto s grilovanými krevetami. V závislosti na příkonu elektrické energie jsme schopni zapojit maximálně 13 vařičů najednou.

Kontakt: Veronika Velasová, obchodní ředitel
Tel.: 222 232 169, GSM: 602 623 348, email: velasova@katerinaresort.cz

Další informace: