Novinky

NĚCO SE CHYSTÁ! 

Vážení hosté,
zamilovali jsme se do tradiční ajurvédské medicíny a vysnili si místo, které se stane 'kolébkou' ajurvédy v České republice. Cesta k našemu snu byla dlouhá a spletitá, ale protože jsme v tom viděli velký smysl, překonali jsme všechny překážky a dnes vám můžeme sdělit radostnou novinku:
V pondělí 17.7.2017 začínáme stavět pavilon, který rozšíří naše prostory wellness o nové ájurvédské masérny, ordinaci ájurvédského lékaře, vířivky, saunu, páru a bazén.
Stavba bude stát mimo hlavní prostor resortu a stavební práce jsme pečlivě naplánovali tak, aby stavba měla na váš pobyt minimální dopad. Budeme dělat maximum pro to, aby nic pověstnou kateřinskou atmosféru nerušilo, pokud se tak však stane, předem se omlouváme za případné komplikace.
Průběžně vás  na našich sociálních sítích budeme informovat o tom, jak stavba pokračuje a na co se můžete od příštího léta těšit. Už teď ale můžeme slíbit, že to bude stát za to a věříme, že si ajurvédu zamilujete stejně jako my.
Autorem architektonického návrhu je Mg.A. Jakub Tejkl

 IV. Jóga maraton

... Resort Svatá Kateřina plný jógy!
... jóga, workshopy, přednášky, spiritualita 

Vyzkoušejte nové i oblíbené druhy jógy, ochutnejte ájurvédskou kuchyni a vyzkoušejte ájurvédské masáže. Můžete se dozvědět více o přípravě ájurvédského menu a smoothie nebo jak zvládat stres pomocí jógy.  Meditujte v magickém kamenném kruhu druidů, uvolněte emoce, poznejte sami sebe. Užijte si báječný prodloužený víkend plný jedinečných spirituálních zážitků. Jen vy, příroda a jóga. 

Program jedinečné události již k dispozici!

Vyhrajte víkendový Body & Mind pobyt v našem resortu! 

Activia pro vás připravila soutěž o celkem 56 víkendových pobytů pro 2 osoby. Výherci se mohou těšit na víkend plný relaxace, jógy, dobrého jídla a celkově dobití těla i mysli energií, která vám v zimě rozhodně přijde vhod.
Vyhrát můžete s každým soutěžním balením jogurtů Activia. Více informací o soutěži naleznete na http://soutez.activia.cz

Aktivity v Resortu Svatá Kateřina

Vážení hosté,
aktuální nabídku aktivit o víkendech i ve všedních dnech si nyní můžete kdykoliv prohlédnout v sekci aktivity & pasivity - program aktivit. Vyberte a rezervujte si svou aktivitu včas.

Aplikace Resort Svatá Kateřina 

Vážení hosté,
připravili jsme pro Vás aplikaci, ve které naleznete informace o Resortu Svatá Kateřina, wellness procedurách, nabídce víkendových aktivit, kompletní jídelní lístek včetně víkendových nabídek apod. Aplikaci si snadno stáhnete ZDARMA do Vašich mobilních telefonů s operačními systémy iOS a Android.

Vyhráli jsme 1. místo v anketě TTG Travel Awards 2014 v kategorii Nejlepší hotel v ČR pro individuální turistiku. Děkujeme všem našim hostům! 

 

Novinky pro rok 2015

V Kateřinském kalendáři na rok 2015 naleznete řadu novinek. Jednou z nich je nový cvičební víkendový program Cross Training. Dalšími novými programy jsou Ajurvédou proti stresu, Immersion jóga a Víkend se psím spřežením.

Nový revoluční hubnoucí program Metabolic Balance - v konceptu pobytu pouze u nás

Rezervujte si nový hubnoucí program Metabolic Balance. Program je založen na osobním jídelním plánu a individuálnímu seznamu potravin, který je vyhotoven na základě vašich aktuálních laboratorních výsledků a údajů o zdravotním stavu. Zaznamenáváme skvělé výsledky, opravdu funguje! Více informací naleznete zde.

Nové masáže

Připravili jsme pro vás nové wellness procedury - thai a bali masáže, ajurvédské masáže a masáže Pure Fiji, které byly připraveny speciálně pro Resort Svatá Kateřina na míru.

Reebok ve spolupráci se Zuzkou Klingrovou představují Blacklight jógu.

Odkaz na video zde.

Nový redukční program Štíhlá snadno a lehce

Přijeďte a vyzkoušejte nový redukční program Štíhlá snadno a lehce, který jsme připravili ve spolupráci s firmou Comfort Zone. Procedury jsou založené na LPG ošetření na přístroji Lipo 6, který zpevňuje a vyhlazuje pokožku celého těla, stimuluje tok lymfy a pomáhá v boji proti celulitidě. Zabere tam, kde dieta a cvičení nezabírá!

Získejte slevu 35 % pro všechny termíny do 31. 8. 2015! Více informací zde.

Vzdělávací kurzy ve Svaté Kateřině

Resort Svatá Kateřina je nyní i místem vzdělávání. Vyberte si z nabídky našich kurzů, a rozšiřte si tak svou kvalifikaci např. jako nutriční konzultant. Více informací zde.

Jóga Fit Shop

Hledáte pohodlné, funkční a zároveň kvalitní a krásně vypadající oblečení na jógu nebo Pilates? Nebo byste si přáli jogínský šperk značky Shivaloka? Navštivte nový eshop, který je partnerem Resortu Svatá Kateřina.         

Nemusíte být v Kateřině ubytováni, abyste mohli využít naše služby!

Všechny služby Resortu Svatá Kateřina mohou využívat i hosté, kteří v resortu nejsou ubytováni. Sledujte kateřinský kalendář a přijeďte si k nám zacvičit jógu, Pilates, zatančit Zumbu, zahrát tenis, procvičit golf na driving range nebo si zajezdit na koních.

Restaurace VODA a Café ORANGERIE jsou vám k dispozici po celý den. Masáže, zábaly, páry, sauny, koupel v hydromasážních vanách jacuzzi atd. jsou vám k dispozici po předchozí objednávce.

Navíc jsme pro vás připravili Báječný den pro zdraví a vitalitu, který lze využít od pondělí do pátku. Tato nabídka zahrnuje vstup do wellness, masáž, koupel v hydromasážní vaně a další oblíbené služby resortu. Na tel. 565 456 801 nebo emailu info@katerinaresort.cz získáte více informací nebo si svůj Báječný den můžete ihned rezervovat.