Dovolená s dětmi

Vezmete-li s sebou do Svaté Kateřiny své ratolesti, pak vězte, že se o ně dobře postaráme. Vaše dovolená s dětmi bude bez starostí; zatímco vy se budete oddávat kateřinským radovánkám - cvičení, wellness či zkrášlování, klidu a odpočinku - děti si budou užívat na dětském hřišti s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm a trampolínou nebo se budou koupat v dolním jezírku. Dále budou mít k dispozici hernu se spoustou hraček, plyšáků, malováním a stavebnicemi.

V hotelové restauraci si děti pochutnají na dětském menu a ve wellness se oddávají speciálním dětským wellness procedurám. Jedinečným zážitkem bude dovádění v jacuzzi pod širým nebem či projížďka na koni. Tým Resortu Svatá Kateřina udělá maximum pro to, aby vaše dovolená s dětmi byla nezapomenutelná.

 

Dny rodičů s dětmi - Dovolená s dětmi ve Svaté Kateřině

Termíny: naleznete v Kateřinském kalendáři
Ve vybraných termínech využijte speciální nabídku DĚTI ZDARMA.

Více info: Dny rodičů s dětmi

Hlídání dětí 

Vážení hosté, velmi rádi vám pohlídáme vaše ratolesti (platí v termínech, kdy jsou děti v RSK vítány). Časy, kdy je možné využít hlídání z nabídky "Dny pro rodiče s dětmi" jsou vždy upřesněny v týdnu před daným termínem. Další informace naleznete v letáku podmínky hlídání dětí a Dny pro rodiče s dětmi.

V případě individuálně domluveného času hlídání platí následující podmínky: cena při objednání min.
48 hod před začátkem hlídání je 130 Kč/hod/1. dítě a 70 Kč/hod/2. a další dítě. Pokud si hlídání objednáte v kratším čase než 48 hod, min. však 6 hod před začátkem, je cena 400 Kč/hod/1. dítě a 250 Kč/hod/2. a další dítě.

Hlídání si rezervujte na emailu coordinator@katerinaresort.cz

Dovolená s dětmi ve Svaté Kateřině ...společné chvíle uprostřed přírody.