Beauty pobyty pro ženy

Zkuste si to představit: rozdělíte doma úkoly, ve dveřích políbíte partnera a děti a necháte je celý víkend svému osudu. S námi můžete tuto představu proměnit v realitu jménem wellness víkend pro ženy. Ve Svaté Kateřině na vás již čekají profíci, připraveni věnovat se pouze vám, podělit se o své znalosti a zkušenosti. Vizážistka vám poradí, jak se správně nalíčit. Kosmetička prozradí, jak vdechnout mládí vaší pleti. Oddáte se jedinečným masážím a úžasným zábalům, vyzkoušíte nové trendy cvičení, znovu objevíte radost z pohybu. Dietolog vám poradí, co a kdy jíst tak, abyste se cítila stále svěží a v pohodě. Wellness víkendové pobyty pro ženy ve Svaté Kateřině – relaxace podle vašich představ.

dolce vita

Dolce Vita

3 nebo 4denní pobyt pro ženy
Termíny: naleznete v Kateřinském kalendáři
Cena za 3 dny od 5 290 Kč za osobu

Cena za 4 dny  od 6 480 Kč za osobu 
Pár dnů se budu věnovat sobě, pouze sobě. Zavřu dveře za dětmi, za partnerem, za kolegy z práce. Okusím blahodárné působení bahenních zábalů na mou pleť a masáží na mé tělo.
Více info: Dolce Vita

Víkend se školou líčení

3 nebo 4denní pobyt pro ženy
Termíny: naleznete v Kateřinském kalendáři
Cena za 3 dny od 3 990 Kč za osobu
Cena za 4 dny od 5 190 Kč za osobu

Splňte si svůj sen a naučte se líčit jako maskéři filmových hvězd! Odhalte tajné triky vizážistek. Objevte novinky ze světa kosmetiky a péče o vaše tělo a pleť.
Více info: Víkend se školou líčení

krásná a sexy