Důležité informace

Vezměte si s sebou

Nevíte si rady s výběrem věcí, které budete potřebovat? Nechte se inspirovat naším doporučením.

Obuv:

  • pro cvičení v tělocvičnách: obuv s pevným kotníkem
  • procházky a běžecké tréninky: běžecká obuv
  • pro nohejbal, volejbal, tenis: speciální obuv na antuku
  • do wellness: neklouzající obuv do mokrého prostředí
  • na sníh: zimní nepromokavá obuv


Oblečení:

Nezapomeňte si vzít dostatek oblečení s ohledem na počet sportovních aktivit:

  • sportovní trička, ponožky, spodní prádlo, sportovní kalhoty - ideálně takové, které Vás neomezují v pohybu
  • plavky
  • sportovní nepromokavá bunda

 

V chladných měsících nezapomeňte na:

  • teplé sportovní oblečení
  • rukavice a pokrývku hlavy

 

Sportovní vybavení jako např. tenisové rakety, golfové hole, běžky, kolo... jsou k zapůjčení v resortu, ale rovněž si můžete vzít svoje vlastní. 

Resort Svatá Kateřina se nachází v nadmořské výšce 750 m n. m., proto, prosím, sledujte aktuální předpověď - povšimněte si také charakteristik dnešního počasí, které jsou zobrazeny v levém dolním rohu webové stránky.

Letáky, ceníky a další informace ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

Ptali jste se

Jak daleko je Resort Svatá Kateřina od Prahy?
Cca 130 km po dálnici D1 ve směru na Brno, u města Počátky.

Jaké nabízíte ve Svaté Kateřině pobyty pro rodiny s dětmi?
Pro Váš klid a odpočinek jsou u nás děti ve věku do 8 let vítány jen v předem určených termínech. Ve vybraných termínech jako jsou např. Mikuláš, Vánoce, Silvestr, Velikonoce, prázdniny apod. jsou připraveny speciální pobyty pro rodiče s dětmi. Zároveň jsou v resortu děti vítány každý jeden týden v měsíci. Více informací a termíny naleznete zde.

Má Resort Svatá Kateřina vlastní parkoviště? Je tato služba zpoplatněna?
Ano, v nedalekých Počátkách (cca 3,5 km) má resort oplocené nehlídané parkoviště, které je vám k dispozici zdarma po celou dobu pobytu. Na parkovišti můžete použít toalety. Vjezd do areálu resortu Svatá Kateřina je motorovým vozidlům zakázán. Doprava z parkoviště v Počátkách do resortu a zpět je zajištěna zdarma hotelovým autobusem. V odbavovacích instrukcích na cestu budete mít uvedeno číslo na řidiče shuttle busu.

Lze se v Resortu Svatá Kateřina připojit k internetu?
Připojení k internetu je možné na všech pokojích. Poplatek za internet činí 100 Kč/den, kabel je k dispozici na recepci. V prostorách lobby a restaurace se lze připojit zdarma k wifi.

Mohu si rezervovat cvičební lekci i ve všední den?
Ano, cvičební lekce se ve Svaté Kateřině konají i ve všední dny. Informujte se na recepci o aktuálním stavu.

Jaké sportovní aktivity nabízí Svatá Kateřina na podzim a v zimě?
Jízdu na koni a psím spřežením. Jízdu na trekkingovém kole, bruslení, hokej, chůzi na sněžnicích, běh na lyžích. Seznam všech sportovních aktivit najdete zde. Na recepci dostanete na vyžádání mapu okolí s nabídkou výletů nebo informaci k procházce po okolních pramenech.

Je v hotelu krytý bazén?
Krytý bazén v hotelu není. V rámci hotelového wellness jsou vám k dispozici sauny, parní lázně, whirlpool, venkovní hydromasážní vany Jacuzzi, masáže, koupele, zábaly a sluneční louka. V letních měsících mohou otužilejší hosté využít koupání v horním i dolním jezírku, která jsou napájena nejčistší vodou pramene Sv. Kateřiny (konstantní teplota pramene je 6°C). Méně otužilí hosté se mohou koupat v nedalekém zatopeném pískovcovém lomu u obce Horní Cerekev, kam budou dopraveni podle letního rozvrhu jízd tam a zpět zdarma, v jiné časy za poplatek, hotelovým shuttle busem.

Je v resortu půjčovna sportovních potřeb?
Ano, lze si vypůjčit vybavení pro mnohé sportovní aktivity, např.: kola, běžky, sněžnice, tenis, stolní tenis, nordic walking, volejbal, hokej, bruslení a mnoho dalších sportů. Ceník sportovního vybavení.

Je možné rezervovat pobyt pro skupinu více osob dle vlastního přání?
Ano, velice rádi vám pobyt pro skupinu 10 a více osob ušijeme na míru dle vašich požadavků.

Lze v resortu pořádat firemní akce s doprovodným programem?
Ano, resort Svatá Kateřina disponuje konferenčními prostory a sály (včetně technického vybavení). Rádi pro vás připravíme pracovní pobyt, k němuž nabízíme také sportovní aktivity, služby wellness a masáže. Více naleznete v sekci Konference

Je možné vzít si do Resortu Svatá Kateřina svého psa?
Ano, psi do resortu Svatá Kateřina smějí. Hosté se psy jsou ubytováni v hotelu Garnison nebo Gymnasion. Při rezervaci nám prosím sdělte rasu psa.

Má Resort Svatá Kateřina bezbariérový přístup?
Resort Svatá Kateřina bezbariérový přístup nemá.

Mohu využít služeb Resortu Svatá Kateřina i bez ubytování?
Ano, od pondělí do pátku během července a srpna jsme pro vás připravili Báječný den pro zdraví a vitalitu. Tato nabídka zahrnuje vstup do wellness, masáž, koupel v hydromasážní vaně a další oblíbené služby resortu. Na tel. 565 456 801 nebo emailu info@katerinaresort.cz získáte více informací nebo si svůj Báječný den můžete ihned rezervovat.

Další informace: