taneční aktivity

Co jsou taneční aktivity?

tanecTaneční tréninky jsou zábavné sportovní aktivity, mají kladný vliv na kardio – vaskulární system a rozvoj motoriky. V některých lekcích jsou zařazeny i prvky posilování. Dochází ke zlepšení vaší kondice, snížení nadváhy, k tvarování a posílení svalů celého těla. Tanec je zábava a pomůže vám cítit se skvěle. 

Energetický výdej aktivity v kcal.

 
MUŽ 80 kgŽENA 55 kg
Aktivita/výdej v kcal  1 min 1 hod 1 min 1 hod
tanec, břišní tanec 7 422 5 290

 

Cardio Dance - je kombinací latinskoamerických a orientálních tanců, flamenca, street dance a tanga. Kardio trénink zaměřený na posílení partií: zadek, stehna, boky a břicho.

Dance Aerobic - lekce aerobiku využívající taneční kroky. Posiluje zejména kardiovaskulární systém.

Salsa - latinskoamerický tanec, který je směsí kubánských tanečních forem, jako jsou son, danzon, guajira, guarachá, mambo, ča-ča, dohromady s kolumbijskou cumbiou a portorickou bombou. Do tohoto bohatého koktejlu rytmů byla přimíchána energie a vitalita americké hudební scény s její jazzovou a rockovou tradicí a výsledkem je opojná hudba plná života a vitality.

Břišní tanec - orientální tanec je tanec původem ze Středního východu. Existuje několik druhů orientálního tance. Tyto styly se liší hudbou, na kterou se tančí, kostýmy i jednotlivými tanečními prvky. Některé styly se také tančí pouze při určitých příležitostech.

Zumba - kombinace latinskoamerické hudby a latinskoamerických tanců. Lekce plná zábavy a párty atmosféry. Posiluje zejména kardiovaskulární systém.

Další informace: