Teambuilding

Teambuildingové programy

Nebudeme vám vykládat, co je teambuilding, protože to dobře víte, stejně jako víte, k čemu slouží. To, co nevíte, je fakt, že na teambuildingovou akci u nás nikdo z vaší firmy nezapomene.
Více informací

SOUND HEALING, Nada yoga …Léčení zvukem v Resortu Svatá Kateřina

Neobvyklý zážitek a relaxační terapie v jednom! To je Sound Healing prováděný pomocí tibetských zpívajících misek „singing bowls“ a gongu Wu Xing – „Pěti Elementů Života“. Relaxační kúra se zvukovou masáží je realizovatelná jako skupinové „sound meditations“, také známé jako Nada yoga
Více informací

Dračí bitvy ...přetahování o loď

Pro soutěživé povahy jsme připravili v Resortu Svatá Kateřina nový vodní program. Jedná se o vzrušující a divácky atraktivní aktivitu na dračích lodích na našem jezírku s vodou pramene sv. Kateřiny.
Více informací

Motivační programy

Připravíme kreativní koncept vaší akce v Resortu Svatá Kateřina. Motivujte své zaměstnance, zákazníky, obchodní partnery na místě, kde načerpají novou energii.
Více informací

Dotkněte se vašeho stresu

Umíte se koncentrovat?  Je váš odpočinek  efektivní? Zvládáte  stres? Víte, co udělat, když se blíží?   Jste kompetitivní?  Zkuste vyhrát nad kolegy v koncentraci!
Více informací

Zkušební ponor

Nabízíme vám jedinečnou možnost zkušebních ponorů pro začátečníky v kamenném lomu v Horní Cerekvi cca 7 km od resortu. Zažijte dobrodružství při ponoru do průzračné vody jezera a objevte tajemný svět zdejší hlubiny.
Více informací

Umělecký workshop - Namalujte si svojí keramiku

Využijte možnost spojit relaxaci s trochou umění a nazdobte si keramiku vlastní rukou. Na keramickém workshopu se zároveň dozvíte něco o historii keramiky.
Více informací

Kurz vaření

Vyzkoušejte si vyhlášenou kateřinskou kuchyni i v praxi. V historické budově Pavillionu pod vedením našeho šéfkuchaře Milana Hejdy ani vám nic nebrání uvařit si výborné speciality.
Více informací

Teambuilding u koní

Jedinečný a neobvyklý zážitek u koní. Účastníky teambuildingu zasvětíme do běžné činnosti ve stáji a trochu si i zasoutěžíme. Tato nevšední aktivita pomáhá stmelit skupinu, podporuje soutěživého ducha, teamovou práci, dynamiku skupiny, kreativitu, emoce.
Více informací

Kurz figurální malby

Pro každého, kdo má zájem vyzkoušet si něco nového a netradičního, je malování podle živého modelu ideální příležitostí. Kurz můžete oživit kresbou lidského aktu.
Více informací

Bubenický workshop

Uvolněte napětí, vzájemně se podpořte, důvěřujte ostatním, vylaďte souznění, stmelte kolektiv a rozvíjejte týmovou spolupráci. K tomu všemu vám pomůže skupinové bubnování.
Více informací

Crazy Bubbles Football

Jedná se o nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivitu posledních měsíců určenou pro firemní akce/teambuilding, svatby a sportovní soustředění. 
Více informací

Kontakt: Ing. Jan Čepek, obchodní ředitel
Tel.: 222 232 169, GSM: 601 063 530, email: cepek@katerinaresort.cz

Další informace: