Kosmetické ošetření Comfort Zone

Představujeme italskou luxusní kosmetiku Comfort Zone, jejíž procedury naleznete v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve 40 zemích světa. Pocit naprosté krásy umocní dokonalý relaxační prožitek.

Remedy – harmonie pro citlivou pleť a žilky 55´+5´
Pokročilá profesionální péče pro hloubkovou výživu suché pokožky, redukci začervenání, podráždění a posílení. Vý-sledkem je jednotný, vyvážený a zdravý stav pleti. Ideální pro citlivou a suchou pleť, těhotné ženy, S.O.S. při popálení sluncem nebo jiném náhlém podráždění. Efektivně redukuje vzhled rozšířených žilek, podráždění a jiné příznaky nepohodlí.
Cena: 1 290 Kč

Recover Touch – vyživující antioxidační ošetření 55´+5´
Kompletní ošetření přizpůsobené potřebám vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti.
Recover touch antioxidant ošetření hloubkově vyživuje a obnovuje jas suché, matné, vyčerpané pleti.
Cena: 1 150 Kč

Sublime skin – dvojitý peeling – hloubkový peeling s AHA kyselinami 55´+5´
Kompletní ošetření přizpůsobené potřebám vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti. Chrono-Reverser ošetření hloubkový peeling obnovuje strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti a sjednocuje barvu pleti.
Cena: 1 290 Kč

Sublime skin – aktivní lifting 85´+5´
Omlazující, vyplňující a liftingové ošetření pro obličej a krk. Jeho specifické působení a účinnost jsou dosaženy inovativní dvoufázovou slupující maskou. Ošetření přináší okamžitý lifting, vyplnění a zpevnění tváře. Vyživuje, rozjasňuje a sjednocuje. Redukuje hluboké vrásky. Doporučeno pro všechny typy pleti.
Cena: 1 990 Kč

Active pureness - ošetření pro mastnou a problematickou pleť, vhodné pro muže 55´+5´
Citlivé kosmetické ošetření, které hloubkově čistí, stahuje póry a harmonizuje mastnou pleť se zánětlivými problémy akné a tmavých teček. Ošetření zahrnuje matující jílovou zelenou masku.
Cena: 1 150 Kč

Hydramemory komplet – pro dehydratovanou pleť 55´+5´
Hloubkově hydratační a anti-oxidační ošetření obličeje, krku a dekoltu. Zanechává pleť hydratovanou, hedvábnou a přináší vzhled pevné, vyživené a rozzářené pleti. Doporučeno pro extrémně dehydratovanou pleť po celý rok, obzvláš-tě v teplém období nebo při přípravě na opalování. Ideální pro pleť, která jeví první známky stárnutí.
Cena: 1 250 Kč

Oční ošetření – Sublime skin eye patch mask - není možné objednat samostatně, pouze k ošetření

Oční maska s okamžitým efektem! Inovativní korekční hydrogelová maska na oči s peptidy pro okamžité osvěžení, omlazení a výživu očního okolí. Obsahuje složky bez silikonů, parfemace, z 96% přírodních složek.

Přípravky Comfort Zone neobsahují silikony, parabeny, minerální oleje, přídavná barviva, živočišné složky, sulfáty ani alkohol.

Stáhněte si kompletní ceník kosmetického ošetření ve formátu pdf.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Prohlédněte si kosmetický salón pomocí virtuální prohlídky

Další informace: