Kosmetické ošetření Thalgo
Prestižní francouzská značka Thalgo předává již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál
moře ve formě pěstící kosmetiky a potravinových doplňků. Minerály, stopové prvky a proteiny jsou
nezbytné pro krásu pleti i správnou funkci celého těla. Mořské řasy a voda jsou jedinečným rezervoárem těchto elementů.

Laboratoře Thalgo nabízí patentovaný produkt Rozemleté mořské řasy®, který zachovává všechny tyto složky v aktivním stavu a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů. Přírodní kosmetika Thalgo z mořských řas a minerálů nabízí nejen produkty pro domácí použití, ale i salonní ošetření pleti i těla v nejluxusnějších hotelích, SPA a centrech krásy v 90 zemích světa. Nyní máte možnost vychutnat si tato účinná a příjemná ošetření i v našem resortu Svatá Kateřina.

Prohlédněte si kosmetický salón pomocí virtuální prohlídky

Hydratační ošetření
Zvyšuje účinek a výsledky dalších speciálních pleťových ošetření. Zahrnuje odličovací rituál, hloubkové čištění pleti, aplikace malinového extraktu, aplikace hydratační krémové masky, aplikace hydratačního denního krému.

Čistící ošetření
Vaši pleť dokonale vyčistí, projasní a dodá jí svěžest. Zahrnuje odličovací rituál, hloubkové čištění pleti, aplikaci čistící krémové masky a hydratačního denního krému.

Rozjasňující a okysličující ošetření
Rozjasní pleť a zesvětlí pigmentové skvrny. Zvyšuje účinek a výsledky dalších speciálních pleťtových ošetření. Zahrnuje odličovací rituál, hloubkové čištění pleti, aplikace slupovací gelové masky O2, aplikace O2 krému.

Ošetření pro citlivou pleť
Přináší napjaté a podrážděné pleti okamžité zklidnění a příjemný pocit. Zahrnuje odličovací rituál, hloubkové čištění pleti, aplikaci chladivé krémové masky a denního krému pro citlivou pleť.Hydratační ošetření s hyaluronovou oční maskou zahrnuje odličovací rituál, aplikace extraktu BIO Marine na oči, aplikace mořského séra, hyaluronová maska na oči, aplikace hydratační krémové masky na obličej, speciální mikromasáž očního okolí krémem na oční kontury, na závěr nanesení hydratačního denního krému.


Luxusní spa kolagenové ošetření je určeno proti dehydrataci pleti, proti jemným liniím a vráskám. Kolagen pleť vyplní a tím dochází k okamžitému vypnutí vrásek. Ideální pro pokožku poškozenou sluncem a dehydratovanou pleť. Prestižní hýčkající ošetření s okamžitými výsledky. Maska se zvlhčuje Mořským sérem (vysoce koncentrovaná mořská voda), které pleti dodává nezbytné minerály.

Speciální pleťové ošetření pro muže. Pleť muže je obecně mastnější a více trpí vlivem každodenního holení. Toto „hitech" profesionální ošetření pro všechny typy pleti je založeno na relaxační masáži a aplikaci čistící masky, která obnovuje krásu, zdraví a čistotu pleti. Pleť znovu získá svoji sílu, vyrovnanost a je chráněna před každodenními agresivními vlivy. Zpomalí se její stárnutí.

CENÍK KOSMETICKÉHO OŠETŘENÍ THALGO

Základní ošetření - Hydratační 1 470 Kč / 40' + 5'
Základní ošetření - Čistící 1 470 Kč / 40' + 5'
Základní ošetření - Okysličující a rozjasňující 1 470 Kč / 40' + 5'
Základní ošetření - Pro citlivou pleť 1 470 Kč / 40' + 5'
Hydratační ošetření s hyaluronovou oční maskou 1 990 Kč / 55' + 5'
Luxusní Spa kolagenové ošetření 2 890 Kč / 70' + 5'
Silicium liftingové ošetření 2 890 Kč / 70' + 5'
Speciální ošetření pro muže 1 470 Kč / 55' + 5'


DEPILACE - lze objednat k vybranému kosmetickému ošetření, není možné objednat samostatně

Lýtka 300 Kč
Nohy (celé) 450 Kč
Ruce 200 Kč
Horní ret 100 Kč
Obočí 50 Kč


BARVENÍ - lze objednat k vybranému kosmetickému ošetření, není možné objednat samostatně

Obočí 100 Kč
Řasy 170 Kč

Na ošetření francouzskou kosmetikou THALGO se objednávejte na recepci Hotelu Svatá Kateřina.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: