Masáže a terapie pro těhotné a pro ženy po porodu

 

Terapie pro těhotné a pro ženy po porodu byly speciálně vytvořeny experty ve svých oborech, aby pomohly ženám od malých problémů v jednom z nejšťastnějších období jejich života. Užijte si bezpečné, uvolňující a vyživující terapie, které vás učiní šťastnou, svěží a sexy. Šťastná maminka = šťastné miminko.

New Life: pro budoucí maminky  55´+ 5´

Ošetření v průběhu celého těhotenství. Příjemný a uklidňující rituál, který uvolňuje napětí svalů zad a dolních končetin. Navrací pružnost pokožce a pomáhá předcházet striím. Nechte se hýčkat!
Co můžete očekávat? Uvolňující masáž zad a dolních končetin.
Cena: 1 190 Kč

Kokosová vlna Pure Fiji pro těhotné 55´+ 5´

Celotělová tlaková masáž speciálními měšci z drceného kokosu přináší úlevu unaveným svalům, jemná vůně je požitkem pro vaše smysly. Nechte se hýčkat, zavřete oči a vnímejte vůni tichomoří.
Co můžete očekávat? Tlaková masáž a vyživující zábal celého těla.
Cena: 1 490 Kč

Tranquility masáž  55´+ 5´

Tajemná kombinace esenciálních olejů a masáž, navozující pocit naprosté rozkoše a blaha.
Nechte působit tajemnou směs bylin a olejů na vaše tělo, ducha i mysl.
Co můžete očekávat? Hydratační masáž celého těla.
Cena: 1 290 Kč

Tranquility pěstící masáž obličeje 25´+ 5´

Tajemná kombinace esenciálních olejů a masáž, navozující pocit naprosté rozkoše a blaha. Odstraní následky stresu a napětí z vašeho obličeje. Zářící a jasná pleť vyvolá letmý úsměv na vaší tváři.
Co můžete očekávat? Ošetření pleti – peeling, maska a jemná masáž.
Cena: 690 Kč

Pregnancy bliss masáž 55´+ 5´

Jemná prenatální uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám. Pomáhá odstraňovat bolesti páteře, šíje, hlavy na straně jedné a zvýšení pružnosti pokožky na straně druhé. Pregnancy bliss masáž pečuje o pokožku těhotné ženy, pomáhá uvolňovat vnitřní napětí a tenzi. Harmonizuje budoucí maminku i její miminko.
Co můžete očekávat? Uvolňující masáž zad a šíje.
Cena: 990 Kč

Termoterapie – Parafínový zábal rukou 25´+ 5´

Termoterapie je procedurou přinášející zdravotní i estetické účinky. Parafinové zábaly zlepšují prokrvení, prohřívají a uvolňují svaly i klouby. Pomáhají při artritidě nebo problémech s ekzémy. Vaše pokožka je sametově jemná, hebká a zářící. Nechte působit blahodárné teplo na vaše svaly i klouby.
Cena: 790 Kč

Termoterapie – Parafínový zábal nohou 25´+ 5´

Termoterapie je procedurou přinášející zdravotní i estetické účinky. Parafinové zábaly zlepšují prokrvení, prohřívají a uvolňují svaly i klouby. Pomáhají při artritidě nebo problémech s ekzémy. Vaše pokožka je sametově jemná, hebká a zářící. Nechte působit blahodárné teplo na vaše svaly i klouby.
Cena: 790 Kč

Bambusová masáž - lifting obličeje 25´+ 5´

Za použití speciálních masérských hmatů, bambusových tyčí a oleje dochází k uvolnění mimických svalů v obličeji a k odstranění otoků a ztuhlosti svalů. Obličej je rozzářený, zbavený stresu a napětí. Nechte se hýčkat a rozjasněte vaši tvář.
Cena: 670 Kč

Koupel v lávové vaně v kokosovém mléce 25´+ 5´

Dokonale se uvolníte v blahodárně působící vodní koupeli. Kokosové mléko provoní a
zjemní vaši pokožku. Koupel uvolní stres a dodá vám pocit vyrovnanosti.
Cena: 470 Kč

Relaxační masáž panenským kokosovým olejem 25´+ 5´, 55´+ 5´

Zklidňuje a harmonizuje tělo, ducha i mysl. Čistý panenský kokosový olej provoní, zjemní a vyživí vaši pokožku. Masáž odstraní napětí způsobené stresem, přinese úlevu mysli i unaveným svalům.
Cena: 550 Kč/25´+5´, 970 Kč/55´+5´

Koupel v lávové vaně v kokosovém mléce a relaxační masáž 55´+ 5´

Dokonale se uvolníte v blahodárně působící vodní koupeli. Čisté kokosové mléko provoní a zjemní vaši pokožku. Koupel uvolní stres a dodá vám pocit vyrovnanosti. Čistý panenský kokosový olej provoní, zjemní a vyživí vaši pokožku. Masáž odstraní napětí způsobené stresem, přinese úlevu mysli i unaveným svalům.
Cena: 970 Kč

Výběr terapií, které jsou vhodné pro ženy po porodu                       

 

          Pokud vás zaujme jiná terapie z naší nabídky, poraďte se s odborníky na recepci Wellness & Spa Resort Svatá Kateřina. Rádi vám pomohou, poradí nebo upraví zvolenou proceduru podle vašeho aktuálního zdravotního stavu.
Určitě jsou pro vás vhodné terapie doporučené těhotným a také následující procedury:

Vital Leg - uvolňující a drenážní terapie Comfort Zone  55´+ 5´

Dochází ke zlepšení mikrocirkulace v dolních končetinách, odstranění otoků a uvolnění napětí. Ucítíte příjemnou úlevu od unavených těžkých nohou.
Co můžete očekávat? Peeling a zpevňující zábal problematických partií.
Cena: 1 290 Kč

Vyhlazení pokožky - zpevňující a okysličující terapie Comfort Zone  55´+ 5´

Ošetření, které pomáhá minimalizovat pomerančovou kůži. Hloubkově okysličuje, zpevňuje a remineralizuje pokožku. Doporučujeme i na velmi citlivou pleť.
Co můžete očekávat? Zpevňující zábal problematických partií.
Cena: 1 290 Kč

Polynéský rituál (peeling a masáž) 55´+ 5´

Objevte účinky exotických rostlin, hladivého bílého písku v kombinaci se speciální polynéskou masáží, přinášející relaxaci těla, mysli a požitek smyslů. Peeling mořskou solí s pískem z ostrova Bora Bora a kokosovými skořápkami zjemní a vyhladí vaši pokožku. Masáž jedinečným kokosovým olejem v kombinaci s tahitskou vanilkou a mořskými řasami. Speciální pytlíčky teplého písku pak uvolní zablokovanou energii a prohřejí unavené svaly. Celý rituál je zakončený nanesením suchého polynéského oleje z Monoi, který vyživuje a hydratuje pleť. Zanechává hedvábný závoj s perletí na vašem těle a vy se cítíte svěže, plni energie a síly.
Cena: 1 690 Kč

Indoceane - objevte sílu relaxace (peeling a masáž) 55´+ 5´

Vydejte se na objevnou cestu, kdy se ponoříte do hlubin relaxace. Tento krásný rituál naplní tělo, ducha i mysl nepopsatelným pocitem klidu a vnitřní krásy. Speciální hnědá řasa odstraní toxické a odpadní látky z těla způsobené nadměrným stresem. Svatý lotos pak přinese zklidnění mysli. Součástí ošetření je použití nejlepších bylin a olejů z Indie, Číny, Egypta i Středomoří. Dopřejte si to nejlepší z celého světa i z moře a vnímejte pocit vnitřní harmonie.
Cena: 1 650 Kč

Klasická masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Uvolňuje celý pohybový aparát (hlavu, šíje, záda, hrudník, horní a dolní končetiny). Tato masáž je vhodným doplňkem k zábalům.
Cena: 490 Kč/25´+ 5´, 920 Kč/55´+ 5´

Čas uvedený v ceníku ve formátu např. 25' + 5' nebo 55' + 5' označuje délku trvání vlastní procedury + 5' přípravu na proceduru.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

 

Další informace: