Další masáže a terapie

Pociťujete napětí, stres a máte bolesti tak často, že už to považujete za normální? Jen do okamžiku, kdy si dopřejete jednu z našich nezapomenutelných, speciálních masáží.

Prohlédněte si masérnu pomocí virtuální prohlídky

Klasická masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Uvolňuje celý pohybový aparát (hlavu, šíje, záda, hrudník, horní a dolní končetiny). Tato masáž je vhodným doplňkem k zábalům.
Cena: 490 Kč/25´+ 5´, 920 Kč/55´ + 5´

Sportovní masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Uvolňuje a regeneruje celé tělo po sportovním výkonu (hlavu, šíje, záda, hrudník, horní a dolní končetiny). Tato masáž je vhodným doplňkem k zábalům.
Cena: 590 Kč/25´+ 5´, 990 Kč/55´ + 5´

Uvolňující masáž nohou 25´+ 5´

Masáž nohou zlepšuje krevní i lymfatický oběh, uvolňuje stres, zbavuje nohy únavy, bolesti i napětí a navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie.
Cena: 670 Kč

Indická masáž hlavy 40´+ 5´

Účinně zbavuje stresu, napětí a odstraňuje migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.
Cena: 990 Kč

Omlazující, očišťující spa rituál „Zelený čaj“ 70´+ 5´

Nechte se hýčkat koupelí, peelingem a masáží ze zeleného čaje. Speciálními masérskými tahy regeneruje pokožka a vaše tělo se očišťuje od toxických látek. Zelený čaj působí zklidňujícím a relaxačním účinkem na tělo, ducha i mysl, tiší svalovou únavu. Tento rituál je vhodný i pro ty, kteří trpí kožními problémy. Objevte tajemství zeleného čaje a využijte jeho blahodárné účinky.
Cena: 1 290 Kč

Bambusová masáž - stimulace lymfy 55´+ 5´

Tato intenzivní masáž s výrazným bio stimulujícím a obnovujícím působením je určena jak na celé tělo, tak i na obličej. Masáž s použitím bambusu má drenážní, uvolňující a uklidňující účinky. Díky jejím drenážním a obnovujícím vlastnostem je vhodná jak pro muže, a to díky stimulaci nervového a svalového systému a jejím zesilujícím, uvolňujícím a zklidňujícím vlastnostem, tak i pro ženy, zvláště pak pro ty, které trpí celulitidou s otoky nebo fibrózou.
Cena: 1 170 Kč

Bambusová masáž - lifting obličeje 25´+ 5´

Za použití speciálních masérských hmatů, bambusových tyčí a oleje dochází k uvolnění mimických svalů v obličeji a k odstranění otoků a ztuhlosti svalů. Obličej je rozzářený, zbavený stresu a napětí. Nechte se hýčkat a rozjasněte vaši tvář.
Cena: 670Kč

Lymfatická masáž - anticelulitidní 55´+ 5´

Pracuje s mízním systémem těla. Lymfa odvádí z těla škodlivé a nebezpečné látky – toxiny. Pomáhá jako prevence proti křečovým žilám a v boji proti celulitidě. Odstraňuje otoky a únavu dolních končetin. (Po konzultaci je vhodná i pro nastávající maminky. Neprovádí se celková lymfatická masáž, pouze dolní končetiny.)
Cena: 990 Kč

Terapie horkými lávovými kameny 55´+ 5´

Nechte své tělo hýčkat příjemnými masážními tahy a dopřejte mu energii, která přichází z lávových kamenů. Masáž vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy ukolébá k posilujícímu spánku.
Cena: 1 370 Kč

Aromaterapeutické masáže 

Jsou masáže s využitím 100% čistých, přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality, které působí na vaše tělo i duši. Oleje poskytují příjemně uvolňující pocit a probouzí smysly. Využijte naše doporučení na kombinaci vůní nebo si namíchejte vonné esence podle své chuti a nálady. 

Detoxikační aromaterapeutická masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Pomáhá čistit a harmonizovat vaše tělo. Speciální detoxikační olej obsahuje výtažky z jalovce, citronu a černého pepře, které pomáhají při dietách, očistných kůrách a proti celulitidě.
Cena: 550 Kč/25´+ 5´, 970 Kč/55´+ 5´ 

Povzbuzující aromaterapeutická masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Oživuje unavené tělo i mysl. Svěží citrusová vůně probudí vaše smysly, dodá unavenému tělu pocit síly a energie. Masážní olej obsahuje bergamot, citrón a grepfruit, které jsou bohaté na vitamín C, stimulují činnost bílých krvinek a imunitní systém. 
Cena: 550 Kč/25´+ 5´, 970 Kč/55´+ 5´

Uvolňující aromaterapeutická masáž pro unavené svaly 25´+ 5´, 55´+ 5´

Prohřívací účinky zázvoru, osvěžení citrónovou trávou a rozmarýnem jsou dokonalou kombinací pro odstranění svalové únavy. Jemné doteky masérů a příjemná vůně aromaterapeutického oleje přinášejí jedinečný zážitek a pocit uvolnění.
Cena 550 Kč/25´+ 5´, 970 Kč/55´+ 5´

De - stress aromaterapeutická relaxační masáž 25´+ 5´, 55´+ 5´

Zklidňuje a harmonizuje tělo, ducha i mysl. Aromaterapeutický olej obsahující čistý tymián a organickou levanduli uvolňuje napětí způsobené stresem, přináší úlevu naší mysli a stimuluje imunitní systém.
Cena: 550 Kč/25´+ 5´, 970 Kč/55´+ 5´

Další masáže naleznete u vašich oblíbených kosmetických značek: Thalgo, Comfort Zone, Pure Fiji,  ájurvédské terapie, thajské a balijské terapie.

 

 Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: