Balíčky doporučených kombinací procedur

Pokud si nevíte rady, jak kombinovat masáže, koupele, zábaly a další spa procedury, připravili jsme pro vás speciálně zaměřené balíčky. *

Procedury jsou rozděleny do tří dnů. Doporučujeme je absolvovat v daném pořadí a dodržet jejich délku. Pokud byste chtěli některou proceduru balíčku z časových důvodů vynechat, učiňte tak u procedury označené hvězdičkou, zbývající procedury Vám budou účtovány v pultových cenách.

I. Anticelulitidní
zvýhodněná cena balíčku: 2 990 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) bambusovou masáž - stimulace lymfy, 55' + 5'
b) zeštíhlující terapii bahnem z Mrtvého moře, 55' + 5'
c) Comfort Zone - anticelulitidní formující zábal, 55' + 5'

Pro dosažení lepších výsledků v boji proti celulitidě doporučujeme cvičení jógy a návštěvu sauny. Využijte možnosti konzultací s naším výživovým specialistou, který vám poradí vhodné doplňky stravy.

II. Lymfodrenážní
zvýhodněná cena balíčku: 2 690 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) lymfatickou masáž, 55' + 5'
b) bambusovou masáž - stimulace lymfy , 55' + 5' *
c) lymfatickou masáž, 55' + 5'

Po terapii nedoporučujeme sportovní aktivitu. Před masáží využijte cvičení jógy (stimulace lymfy) a konzultaci s výživovým specialistou - měření otoků a zadržování vody v těle. Měření probíhá na přístroji InBody 720.
Pro dosažení lepších výsledků doporučujeme pít čaj Lymfodren a užívat detoxikační doplněk stravy. Nezapomínejte na správný pitný režim.

III. Detoxikační
zvýhodněná cena balíčku: 2 890 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) lymfatickou masáž, 55' + 5'
b) Comfort Zone - detoxikační terapii mořskými sedimenty, 55' + 5'
c) bambusovou masáž - stimulace lymfy, 55' + 5'

Pro dokonalou očistu vašeho těla doporučujeme cvičení jógy a návštěvu sauny. Využijte možnosti konzultací s naším výživovým specialistou, poradí vám vhodné doplňky stravy a čistící čaje.

IV. Pro muže
zvýhodněná cena balíčku: 2 890 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) sportovní masáž, 55' + 5'
b) Pevonia - Aromatic Moor (detoxikační zábal) 40' + 5'
c) Cannabis Therapy masáž, 55' + 5'

Pro uvolnění využijte naše Spa terapie (sauny, páry a vířivku) a pro nerušený odpočinek naše relaxační místnosti. V hotelu Gymnasion je k dispozici rovněž posilovna. Využijte možnosti tréninku s profesionály a konzultace s výživovým specialistou, který vám na základě měření na jedinečném přístroji InBody 720 stanoví optimální jídelníček.

V. Ajurveda
Tento balíček lze objednat pouze po předchozí domluvě.
zvýhodněná cena balíčku: 3 190 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) Abhyanga, 55' + 5'
b) Shirodhara, 55' + 5'
c) Pada Abhyanga, 25' + 5'

Ajurvédské terapie jsou zaměřeny na vyvažování životních energií - prány - v těle. Všechna doporučení jsou zaměřena na podporu rovnováhy dóš. Ajurvédské terapie (pančakarma) jsou techniky, které pomáhají rozproudit energii, harmonizovat dóši a odstraňovat toxické látky z těla. Po těchto terapiích se doporučují relaxační aktivity - Pranajáma (jogínské dechové techniky), relaxace a meditace. Pro relaxaci využijte naše wellness & spa.

VI. Thai
Tento balíček lze objednat pouze po předchozí domluvě.
zvýhodněná cena balíčku: 2 490 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) Thai Foot masáž, 25' + 5'
b) Aromatherapy masáž, 55' + 5'
c) Thai Back masáž (na výběr Herbal, Sand nebo Coconut), 55' + 5'

Tradiční thajská masáž je prastarý systém léčení vycházející z jógy, ajurvédské medicíny a buddhistické duchovní praxe. Tento jedinečný a kompletní systém terapie kombinuje rytmické masáže, akupresury, jemné kroucení, hluboký strečink a meditaci. Thajská masáž uvolňuje napětí, zvyšuje vitalitu a harmonizuje tělo, ducha i mysl. Po těchto terapiích se doporučují relaxační aktivity - Pranajáma (jogínské dechové techniky), relaxace a meditace. Pro relaxaci využijte naše wellness & spa.

VII. Bali
Tento balíček lze objednat pouze po předchozí domluvě.
zvýhodněná cena balíčku: 3 090 Kč/os.

Balíček obsahuje:
a) Bali Coconut Dream, 55' + 5'
b) Foot Reflexology masáž, 55' + 5'
c) Spa Journey, 85' + 5'

Cílem balijských masáží je obnovit rovnováhu mezi tělem, duchem a myslí. Kombinací různých technik z různých kultur jsou tyto terapie hluboké, měkké, milé a něžné jako lidé z Bali. Jsou používány oleje ve směsi s esenciálními oleji: vanilka, keře, ylang ylang, levandule, jasmín, zázvor. Střídají se flexibilní a tonické pohyby. Balijské masáže mají zároveň relaxační i tonizační účinky. Tyto masáže zlepšují krevní oběh, posilují imunitní systém, zklidňují nervy a zlepšují duševní stav a přináší radost ze života. Po těchto terapiích se doporučují aktivity - Jóga, Pilates, Nordic Walking, relaxace a meditace. Pro relaxaci využijte naše wellness & spa.

Po závazném objednání balíčku doporučených kombinací procedur Vám bude naúčtován i v případě Vaší neúčasti. Děkujeme za pochopení.

Čas uvedený v ceníku ve formátu např. 25' + 5' nebo 55' + 5' označuje délku trvání vlastní procedury + 5' přípravu na proceduru.

* Balíčky doporučených kombinací procedur nezahrnují ubytování.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: