Masáže a terapie Comfort Zone

 

 

 

 

 

 

Italská značka Comfort Zone kombinuje moudrost přírody a inteligenci vědy. Skrze efektivitu vybraných aktivních složek a přístupu zajišťujícího extrémně příjemný prožitek pro všechny smysly, poskytují okamžité a dlouhotrvající výjimečné výsledky v péči o tělo, ducha, mysl i naše smysly.

Aromasoul Elements Ritual 85´+ 5´

Rituál přinášející kombinaci očistného tělového peelingu a celotělové masáže, která vás a vaše smysly odnese do čtyřech částí světa: Exotický Orient, teplo Středomoří, pulsující Indie a kultura pouštních kmenů pro ucelený prožitek všech smyslů. Každá cesta začíná výběrem unikátní směsi olejů: orientální, středomořské, indické a arabské. Následuje peeling celého těla a pokračuje speciální terapií, která uvolňuje svalové napětí, tenzi, pomáhá od bolesti a přináší pocit vnitřní rovnováhy. Závěrečný rituál vám navodí pocit síly, energie a vitality. 
Co můžete očekávat? Peeling a masáž celého těla.
Cena: 1 970 Kč

Aromasoul Elements masáž 55´+ 5´´

Tato celotělová masáž vás vezme na cestu do čtyřech exotických částí světa. Exotický Orient, teplo Středomoří, pulsující Indie a kultura pouštních kmenů pro ucelený prožitek všech smyslů. Každá cesta začíná výběrem unikátní směsi olejů: orientální, středomořské, indické a arabské.
Pokračuje speciální terapií, která uvolňuje svalové napětí, tenzi, pomáhá od bolesti a přináší pocit vnitřní rovnováhy. Závěrečný rituál vám navodí pocit síly, energie a vitality.
Co můžete očekávat? Masáž celého těla.
Cena: 1 390 Kč

Aromasoul Elements peeling 40´+ 5´

Očistný tělový peeling, který odráží starodávné tradice orientálních, středomořských, indických a arabských kultur. Poskytuje výživu, mládí a jas všem typům pleti. Peeling přináší uvolnění tenze, jemnost a hebkost vaší pokožce, která je vyživená a hydratovaná.
Co můžete očekávat? Peeling celého těla.
Cena: 1 090 Kč

Masáž kameny z himalájské soli 85´+ 5´

Terapie vycházející z tradičních ozdravných rituálů, přinášející očistu a uvolnění těla. Teplé solné kameny zklidňují nervový systém, uvolňují napětí a tenzi svalů. Tato terapie pomáhá při zadržování vody v těle, nespavosti, uvolňuje následky stresu a přináší vnitřní harmonii tělu i mysli. 
Co můžete očekávat? Masáž a zábal celého těla s jemnou masáží obličeje.
Cena: 1 970 Kč                                    

Zeštíhlující a anticelilitidní terapie termálním bahnem 55´+ 5´

Intenzivní terapie kombinující speciální masáž kartáči pro stimulaci toku krve a lymfy, peelingu celého těla a masáže, včetně zábalu termálním bahnem. Zeštíhlující ošetření, které Vám pomůže odstranit celulitidu, podpoří očistu Vašeho těla a remineralizuje tkáň, což má za následek zlepšení elasticity kůže.
Co můžete očekávat? Drenážní masáž speciálními kartáči, peeling celého těla, masáž a zábal termálním bahnem, ošetření zpevňujícím krémem, aplikace krému proti otékání dolních končetin.
Cena: 1 290 Kč

Anticelulitidní masáž mořskými řasami Algae 55´+ 5´

Zeštíhlující ošetření se speciální tonizující maskou. Alginátová maska zpevňuje pokožku a v kombinaci se speciální anticelulitidní masáží urychluje proces hubnutí. Velmi účinné anticelulitidní ošetření vhodné i pro boj s vysokým stádiem celulitidy.
Co můžete očekávat? Peeling a ošetření problematických partií speciální maskou.
Cena: 1 490 Kč

New Life: pro budoucí maminky 55´+ 5´

Ošetření v průběhu celého těhotenství. Příjemný a uklidňující rituál, který uvolňuje napětí svalů zad a dolních končetin. Navrací pružnost pokožce a pomáhá předcházet striím. Nechte se hýčkat!
Co můžete očekávat? Uvolňující masáž zad a dolních končetin.
Cena: 1 190 Kč

Tranquility masáž 55´+ 5´

Tajemná kombinace esenciálních olejů a masáž, navozující pocit naprosté rozkoše a blaha.
Co můžete očekávat? Hydratační masáž celého těla.
Cena: 1 290 Kč

Tranquility pěstící masáž obličeje 25´+ 5´

Tajemná kombinace esenciálních olejů a masáž, navozující pocit naprosté rozkoše a blaha. Odstraní následky stresu a napětí z vašeho obličeje. Zářící a jasná pleť vyvolá letmý úsměv na vaší tváři.
Co můžete očekávat? Ošetření pleti – peeling, maska a jemná masáž.
Cena: 690 Kč

Detoxikační terapie mořskými sedimenty Comfort Zone 55´+ 5´

Pročišťující ošetření využívající mořské usazeniny a éterické oleje, které aktivují lipolytický proces. Dochází k hloubkovému čištění organismu a stimulaci metabolismu.
Co můžete očekávat? Peeling a očišťující zábal problematických partií.
Cena: 1 290 Kč

Vital Leg - uvolňující a drenážní terapie Comfort Zone 55´+ 5´

Dochází ke zlepšení mikrocirkulace v dolních končetinách, odstranění otoků a uvolnění napětí. Ucítíte příjemnou úlevu od unavených těžkých nohou.
Co můžete očekávat? Peeling a zpevňující zábal problematických partií.
Cena: 1 190 Kč

Vyhlazení pokožky - zpevňující a okysličující terapie Comfort Zone 55´+ 5´

Ošetření, které pomáhá minimalizovat pomerančovou kůži. Hloubkově okysličuje, zpevňuje a remineralizuje pokožku. Doporučujeme i na velmi citlivou pleť.
Co můžete očekávat? Zpevňující zábal problematických partií.
Cena: 1 290 Kč

Anticelulitidní formující zábal Comfort Zone 55´+ 5´

Hloubkově povzbuzující, detoxikační a zeštíhlující ošetření, které má velmi silný prohřívací účinek.
Co můžete očekávat? Peeling a zeštíhlující zábal problematických partií.
Cena: 1 190 Kč

Stáhněte si leták masáží ve formátu pdf pro tisk.
Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: