Thajské a balijské masáže a terapie

VÁŽENÍ HOSTÉ! V TERMÍNU 2. 8. - 3. 9. 2018 NEMÁME THAJSKÉ A BALIJSKÉ PROCEDURY K DISPOZICI. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. 

Připravili jsme pro vás výběr tradičních a speciálních thai a bali masáží.

Thai foot masáž 25´+ 5´

Thajská masáž využívající akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje přinášející uvolnění napětí, odstraňující pocit těžkosti a únavy dolních končetin. Tato masáž je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu.
Cena: 590 Kč

Foot reflexology masáž 55´+ 5´

Masáž zaměřená na stimulaci reflexních bodů na chodidlech pomáhá podpořit správnou činnost vnitřních orgánů a endokrinního systému. Pomáhá zlepšit krevní oběh a tok lymfy, harmonizuje činnost celého organismu. Masáž chodidel je zakončena akupresurní masáží ramen, šíje a hlavy. Zažijete pocit celkového uvolnění a pocit skutečné relaxace.
Cena: 990 Kč

Thai back masáž 55´+ 5´

Masáž zad je kombinací masážních technik, zaměřených na odstraňování jednorázových i chronických bolestí zad. Kombinace thajské masáže, uvolňujících mastí z mentolu a kafru uvolní blokace i tenze v celé oblasti zad, šíje a ramen. Pomáhá odstranit následky stresu i dlouhého sezení a vy se cítíte jako znovuzrození. 
Thai back herbal - využití léčivých bylin (bylinné pytlíčky)
Cena: 1 290 Kč

Thai klasik masáž 55´+ 5´

Tradiční thajská chrámová masáž, která je v thajštině označována slovem "nuat". Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí manipulačních cviků a akupresury na energetické body těla uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach a kloubů. Tradiční thajská masáž přináší celkové svalové uvolnění, pocit nově nabité vitality a duševní rovnováhy.
Cena: 990 Kč

Pregnancy bliss masáž 55´+ 5´

Jemná prenatální uvolňující masáž zad a šíje určená těhotným ženám. Pomáhá odstraňovat bolesti páteře, šíje, hlavy na straně jedné a zvýšení pružnosti pokožky na straně druhé. Pregnancy bliss masáž pečuje o pokožku těhotné ženy, pomáhá uvolňovat vnitřní napětí a tenzi. Harmonizuje budoucí maminku i její miminko.
Cena: 990 Kč

Bali coconut dream masáž 55´+ 5´

Speciální balijská kokosová masáž zad, ramen a šíje přináší uvolnění unavených svalů, navrací pružnost vaší pokožce a hýčká vaše smysly. Nechte se unášet exotickou vůní a jedinečnými tahy této masáže.
Cena: 1 190 Kč

Aromatherapy masáž 55´+ 5´/85´+ 5´

Thajské masážní techniky v kombinaci s esenciálními oleji přinášejí uvolnění celému vašemu tělu. Odbourává stres a znovu navozuje pocit vnitřní harmonie a blaženosti. Je jen na vás, jakou kombinaci olejů zvolíte: uvolňující, povzbuzující, detoxikační, antistresovou.
Cena 990 Kč/55´+ 5´, 1 390 Kč/85´+ 5´

Cannabis therapy masáž 55´+ 5´/85´+ 5´

Celotělová olejová masáž spojující akupresuru a thajské masážní techniky s účinky konopného oleje. Působí protizánětlivě, velmi jemně pečuje o pokožku a zpomaluje proces stárnutí kůže.
Cena 1 190 Kč/55´+ 5´, 1 490 Kč/85´+ 5´

Thai vitality masáž 25´+ 5´

Thajská akupresurní masáž zad, ramen a šíje přináší rychlou úlevu, odstraňuje následky stresu, zbavuje vás vnitřního napětí a tenze. Přináší pocit úlevy a znovuzrození. Zažijte příliv nové energie.
Cena: 590 Kč

Hideaway fusion 85´+ 5´

Tato jedinečná masáž je dokonale přizpůsobena právě vašemu tělu. Kombinace masérských technik, esenciálních olejů a pytlíčků s indonéským pískem nebo s bylinami přináší uklidnění, relaxaci a omlazení vašemu tělu, duchu i mysli. Znovu objevte vnitřní harmonii a rovnováhu.
Cena: 1 690 Kč

Bali ritual 85´+ 5´

Balijský uvolňující rituál přináší pocit zklidnění. Jemná balijská masáž využívá dlouhé tahy, které připomínají pohyb mořské vody, uvolňuje napětí a tenzi vašich svalů, zklidňuje tok myšlenek. Následná koupel v kokosovém mléce zjemňuje vaši pokožku. Vůně kokosu působí na vaše smysly a vy cítíte pocit vnitřní blaženosti.
Cena: 1 490 Kč

Spa journey 85´+ 5´

Očišťující aromaterapeutická terapie v parní kabině s následnou olejovou masáží celého těla blahodárně působí na váš lymfatický i kardiovaskulární systém a vyrovnává hladinu hormonů. Přináší uvolnění bolavým svalům, harmonizuje proudění energie. Cítíte nový příliv energie, pocit lehkosti a vnitřní harmonie.
Cena: 1 490 Kč

Čas vyjadřuje vlastní dobu trvání procedury + 5' čas přípravy.
Při zrušení závazně objednané procedury v době kratší než 24 hod nebo v případě neúčasti na ní, vám budou naúčtovány 100% storno poplatky.

Stáhněte si leták thai a bali masáží ve formátu pdf.
Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: