Wellness & Spa

Wellness pro zdraví a vitalitu

Dopřejte svému tělu, mysli a smyslům potěšení. Každý den bychom měli zažít něco příjemného.

Wellness & Spa ve Svaté Kateřině nabízí finskou nebo aromaterapeutickou saunu, solnou nebo aromaterapeutickou parní lázeň, orientální bahenní terapii Rasulbath, lázně a procedury v pěti hydromasážních vanách se speciálními vodními a vzduchovými masážními funkcemi, aromaterapeutické koupele ve vaně z jednoho kusu lávového kamene, širokou škálu masáží a zábalů v devíti masážních kabinách a klidný a ničím nerušený odpočinek v jedné ze třech intimních a komfortních relaxačních místnostech.

Prohlédněte si naše wellness pomocí virtuální prohlídky

Ve wellness & spa používáme přírodní lehce mineralizovanou vodu pramene Svatá Kateřina se zvýšeným obsahem síranů, hydrouhličitanů a vápníku s obsahem přírodních radionuklidů. Kateřinská voda je vhodná k mytí, koupání a při procedurách ve wellness. Není totiž příliš tvrdá, i když obsahuje vápník s hořčíkem, takže snadno rozpouští různé nečistoty tukové povahy.

Obsah izotopů přírodních radioaktivních prvků (Ra, U), typický i pro jiné prameny v této geologické oblasti, ji zušlechťuje. Pokud jde o její léčivé účinky má pozitivní vliv zejména na pohybový aparát. Nedosahuje hodnot, které by mohly být jakkoliv rizikové. Bohatá koncentrace síranů, kyseliny křemičité a borité přispívá k léčbě ekzémových onemocnění, včetně lupénky.

Pokud nejste pravidelným návštěvníkem wellness & spa, na recepci wellness vám naše recepční rády poradí s výběrem a složením procedur s ohledem na vaši kondici a zdravotní stav. Sled procedur je nutné sestavit tak, aby vašemu tělu maximálně prospěl. Na výběr jsou pro vás rovněž připravené i speciální zvýhodněné balíčky procedur.

Vážení hosté, své cennosti, jakož i peněžní hotovost, můžete bezplatně uschovat v bezpečnostní schránce, kterou obsluhuje hotelová recepce. Bližší informace obdržíte v recepci hotelu Svatá Kateřina.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: