Další koupele

Dokonale se uvolníte v blahodárně působící vodní koupeli. Éterické oleje s vůní bylin a koření plodů provoní a zjemní vaši pokožku. Koupel uvolní stres a dodá vám pocit vyrovnanosti.

V koupeli

Aromaterapeutické koupele 25´+ 5´
Koupel ve vaně z jednoho kusu lávového kamene a masáž a masáž s využitím zcela čistých, přírodních esenciálních olejů nejvyšší kvality, které působí na vaše tělo i duši, jsou nezapomenutelným zážitkem. Kvalitní esenciální oleje poskytují příjemně uvolňující pocit a probouzejí smysly. Využijte naše doporučení na kombinace vůní nebo si namíchejte vonné esence podle své chuti a nálady.
Cena: 470 Kč

Detoxikační: Pomáhá zlepšit a vyhladit strukturu kůže. Koupelový olej obsahuje výtažky z jalovce, citronu a černého pepře, které pomáhají stimulovat lymfatický systém a mají detoxikační účinky. Speciální aromaterapeutický olej je bohatý na vitamíny a antioxidanty.

Povzbuzující: Pomáhá energetizovat tělo a probudit vaše smysly. Vychutnejte si tuto jedinečnou koupel a nechte působit na vaše tělo citron, bergamot a grapefruit. Budete se cítit jako znovuzrození, plní energie a síly.

Uvolňující: Pro unavené svaly v esenciálním oleji Tisserand, který obsahuje zázvor, citrónovou trávu a rozmarýn. Pomůže od bolesti svalů, prohřeje a uleví napjatému svalstvu a příjemnými pocity naplní vaše tělo.

De-stress relaxační: Přináší uvolnění a zklidnění vaší mysli. Koupelový olej Tisserand obsahuje organickou levanduli a čistý tymián, které mají zvýšit relaxační účinky. Pomáhají stimulovat imunitní systém a odbourat následky stresu.

Aromaterapeutické oleje (Bergamot, Rozmarýn, Borovice, Cedr) nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy a děti do 3 let.

Naši aromaterapeutickou koupel si můžete vychutnat v kombinaci s relaxační masáží 25´+ 25´+ 5´
Jedinečná kombinace dvou blahodárných procedur. Aromaterapeutická koupel ve vaně z jednoho kusu lávového kamene a následné masáže přináší harmonii těla, ducha i mysli. Nechte působit mocnou sílu rostlin a vody na vaše tělo. Poddejte se jemným rukám masérů.
Cena: 970 Kč

Detoxikační: Je jedinečnou kombinací procedur přinášející harmonii a očistu vašemu tělu i mysli. Koupelový a masážní olej obsahuje výtažky z jalovce, citronu a černého pepře, které stimulují tok lymfy, zlepšují kvalitu pokožky a pomáhají proti celulitidě.

Povzbuzující: Energizuje vaše tělo, ducha i mysl. Jedinečný vliv bergamotu a citrusů má povzbuzující a antidepresivní účinky. Nechte působit mocnou sílu rostlin a vody na vaše tělo.

Uvolňující: Pro unavené svaly je skvělou kombinací pro dokonalou relaxaci a uvolnění vašeho těla i mysli. Zázvor, citrónová tráva a rozmarýn prohřeje svaly a probudí unavenou mysl.

De-stress relaxační: Využívá účinků bylin obsažených v koupelovém i masážním oleji. Kombinace působení vody a masáže na vaše tělo umocňuje blahodárné působení aromaterapeutických esencí. Jedinečné spojení levandule a tymiánu přináší dokonalou relaxaci.

Další koupele naleznete u kosmetických značek: Thalgo.

Čas uvedený v ceníku ve formátu např. 25' + 5' nebo 55' + 5' označuje délku trvání vlastní procedury + 5' přípravu na proceduru.

Stáhněte si kompletní ceník procedur ve formátu pdf.

Další informace: