Zkušební ponory

Zkušební ponory

Potápění v lomu Horní Cerekev
Proč nespojit odpočinek a relaxaci ve Svaté Kateřině s trochou adrenalinu? Nabízíme Vám jedinečnou možnost zkušebních ponorů pro začátečníky a základnu pro certifikované potápěče v kamenném lomu v Horní Cerekvi cca 7 km od resortu. Zažijte dobrodružství při ponoru do průzračné vody jezera a objevíte tajemný svět zdejší hlubiny. Seznamte se s vodníkem a jeho královstvím... 1/ Zkušební ponor

  • Určen pro kohokoliv kdo chce zkusit potápění s přístrojem
  • Zahrnuje zapůjčení kompletní výstroje a naplnění potápěčské láhve
  • Zájemce absolvuje cca 20-30 minut teoretické přípravy (probíhá dle počasí na terase potápěčské základny nebo uvnitř v chatě)
  • Následuje seznámení s přístroji a příprava na ponor
  • Ponor probíhá pod kompletním vedením certifikovaného instruktora, délka ponoru cca 20-30 minut dle možností a schopností klienta
  • Zahájení ponorů je možné od 10.00 hod
  • Nároky na klienta - dobrý zdravotní stav (před ponorem každý vyplní formulář o svém zdravotním stavu)
  • Pojištění - instruktor má profesionální pojištění DAN, které zahrnuje i pojištění jeho klientů
  • V případě zájmu více osob je nutné vše domluvit s větším časovým předstihem (nutnost zajistit druhého instruktora).
  • Upozornění - toto je pouze zkušební ponor, nikoli potápěčský kurz a neopravňuje tedy jeho absolventa k samostatným ponorům. V případě zájmu vystavíme památeční diplom.


2/ Potápění certifikovaných potápěčů

Certifikovaný potápěč se může potápět na lokalitě lomu Horní Cerekev za denní poplatek nebo si může zakoupit roční permanentku.

3/ Zapůjčení potápěčské výstroje

Termíny
: Kdykoliv na objednávku od května do konce října. V létě doporučujeme využít všední dny z důvodu větší návštěvnosti jezera potápěči. Vždy musíme předem ověřit disponibilitu potápěčské základny.

Cena zkušebních ponorů zahrnuje balíček se svačinou a nápojem (bagetka se šunkou, bagetka se sýrem, sušenky, 1 ks ovoce, 0,5 l neperlivé vody, 0,4 l teplého čaje v termosce). Doprava vlastní, případně nabízíme možnost dopravy naším mini vanem se 6 místy za 16 Kč/km nebo mini busem se 16 místy za 21 Kč/km. Vzdálenost z resortu cca 7 km.

Poznámka:
Program lze kombinovat s návštěvou historického města Telč včetně prohlídky zámku nebo doporučujeme navštívit středověký hrad Roštejn. Není zahrnuto v ceně. Nabídka na vyžádání.

Kontakt: Ing. Jan Čepek, obchodní ředitel
Tel.: 222 232 169, GSM: 601 063 530, email: cepek@katerinaresort.cz

Další informace: