Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Udělejte radost svým blízkým a darujte jim relax a odpočinek...
Dárkové certifikáty na pobytové balíčky s platností od 1.1.2019 do 31.3.2019 s 20% slevou při zakoupení do 30.11.2018. Stačí zadat kód DC20 do poznámky v objednávce.

V případě, že po vyplnění formuláře žádosti o dárkový certifikát, neobdržíte potvrzení do vašeho emailu, prosíme, aby jste kontaktovali naše rezervační oddělení na emailovou adresu info@katerinaresort.cz.

TECHNICKÝ PROBLÉM!

Omlouváme se za vzniklé nepříjemnosti při koupi dárkového certifkátu. 

Na vyřešení problému intenzivně pracujeme.

Dárkový certifikát

Dárkový poukaz Vám vystavíme na jakoukoliv konkrétní službu nebo balíček, které ve Svaté Kateřině nabízíme nebo na Vámi stanovenou částku, za kterou může obdarovaný čerpat služby v resortu dle vlastního výběru.

 • Do poznámky vyplňte o jaký typ pobytu nebo služby máte zájem. Dále vyberte formu poukazu – tištěný nebo elektronický. Po obdržení objednávky Vám elektronicky zašleme potvrzení objednávky a fakturu na dárkový poukaz (lze uhradit bankovním převodem nebo v hotovosti na přepážce banky).
 • Tištěný poukaz obdržíte doporučenou zásilkou po uhrazení platby. Pokud si přejete vystavit poukaz v rámci probíhající akce nebo na mimořádnou nabídku, uveďte tuto skutečnost do poznámky.
 • V případě požadavku na elektronický poukaz Vás rovněž prosíme o uvedení této skutečnosti do poznámky. Dárkový poukaz v elektronické podobě Vám vystavíme obratem a je splatný do sedmi dnů. V tomto případě Vám tištěný poukaz již nebude vystaven. Děkujeme!

Tištěné vánoční dárkové certifikáty budou odeslány poštou nejpozději 18.12.2018, dále už jen elektronicky.

Platnost dárkového certifikátu je zpravidla jeden rok od data vydání. Při zakoupení certifikátu v nějaké probíhající akci může být platnost certifikátu zkrácena na dobu této akce.

Objednávejte na

ŠÉM, a. s.

Resort Svatá Kateřina

Svatá Kateřina 327

394 64 Počátky

Rezervační oddělení

Tel: +420 565 456 666

E-mail: info@katerinaresort.cz

Zapomněli jste na výročí svatby, nekoupila jste dárek manželovi k narozeninám? Využijte naší novou službu, kdy Vám vystavíme dárkový poukaz obratem a platit můžete se 7denním zpožděním.

Fakturační adresa
Dodací adresa/ není nutné vyplňovat pokud je shodná jako fakturační
Pro koho

Dárkový certifikát vystavený na konkrétní pobyt nebo balíček:

 • tento dárkový certifikát je vystaven na Vámi zvolené ubytování (např. 2 noci v pokoji Merlot, apod.) nebo pobytový balíček (např. Dny plné odpočinku, Romantický pobyt, apod.), který si vyberete z naší nabídky
 • standardní doba platnosti tohoto typu dárkového certifikátu je jeden rok od data vystavení
 • pokud z naší nabídky vyberete pobyt nebo balíček, který je součástí nějaké mimořádné nabídky a tato nabídka je časově omezena, bude platnost dárkového certifikátu limitována koncem platnosti mimořádné nabídky
 • ve vedlejším okně, případně do poznámky níže, vypište, o jaký pobyt byste měli zájem; pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem vhodného dárku pomůžeme.

Dárkový poukaz vystavený na konkrétní službu:

 • tento dárkový certifikát je vystaven na Vámi vybranou službu z naší nabídky (např. koupel ve venkovní hydromasážní vaně, masáž, zábal, kosmetiku, jízdu na koni, cvičení, apod.)
 • standardní doba platnosti tohoto typu dárkového certifikátu je jeden rok od data vystavení
 • ve vedlejším okně, případně do poznámky níže, vypište, o jakou službu byste měli zájem; pokud si nevíte rady, rádi Vám s výběrem vhodného dárku pomůžeme.

Dárkový certifikát vystavený na hodnotu:

 • tento dárkový certifikát je vystaven na Vámi zvolenou konkrétní peněžní částku
 • obdarovaný, který certifikát obdrží, má následně možnost vyčerpat danou hodnotu na jakoukoliv službu z naší nabídky dle vlastního výběru (např. ubytování, pobytový nebo programový balíček, stravování, masáže, apod.), a to v termínu, který si sám zvolí
 • standardní doba platnosti tohoto typu dárkového certifikátu je jeden rok od data vystavení
 • ve vedlejším okně vyberte konkrétní hodnotu.

Kontakt