Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Parkování a navigace na cestu do Resortu Svatá Kateřina

Parkování a navigace na cestu do Resortu Svatá Kateřina

Po příjedu na hotelové parkoviště kontaktujte řidiče hotelového shuttle busu na čísle 774 427 770 nebo hotelovou recepci na čísle 565 456 801 případně 724 557 922

Parkoviště je viditelně označeno a nalaznete ho následovně:

 • Od Jihlavy nebo od Pelhřimova:
  směr na Kamenici nad Lipou po hlavní silnici, poté odbočte doleva na obec Stojčín, pokračujte dál, kde po levé straně naleznete, při výjezdu z Počátek, hlídané parkoviště Resortu Svatá Kateřina.
 • Od Jindřichova Hradce nebo Kamenice nad Lipou:
  odbočte doprava na obec Stojčín a pokračujte dál, kde po levé straně naleznete, při výjezdu z Počátek, parkoviště Resortu Svatá Kateřina.
 • Od Telče:
  odbočte doleva směrem na Kamenici nad Lipou, pak odbočte znovu doleva na obec Stojčín, kde po levé straně naleznete, při výjezdu z Počátek, parkoviště Resortu Svatá Kateřina.
 • GPS souřadnice parkoviště v Počátkách jsou:
  N – 49°15’23.776”, E – 15°13’58.133” ( N – 49,25654°, E – 15,23295° )
Veřejná doprava vlakem nebo autobusem

Veřejná doprava vlakem nebo autobusem

V případě veřejné dopravy Vás velice rádi vyzvedneme na vlakovém nádraží Počátky-Žirovnice nebo na autobusovém nádraží v Počátkách (okr. Pelhřimov). Pokud se rozhodnete využívat veřejnou dopravu, tak prosím o upřesnění času příjezdu autobusu na autobusové nádraží do Počátek/vlaku na vlakové nádraží Počátky-Žirovnice, aby Vás mohl hotelový autobus vyzvednout.