Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
16/12/2018

Prosincové novinky Svaté Kateřině

Kouzelné Vánoce a nezapomenutelný Silvestr ve Svaté Kateřině Ve Svaté Kateřině máme celý prosinec báječné programy a novinky, završené Silvestrovskou nocí ve velkém stylu.

Novinky!

 • Víte, že jsme soutěžili v prestižní Pastamanii a vyhráli jsme?
  Náš šéfkuchař David Vejvoda a jeho sépiové těstoviny zvítězily na plné čáře.
 • Byla u nás nejbarevnější kuchařka!
  Úspěšná šéfkuchařka, autorka bestselleru Nejbarevnější kuchařka a bloggerka Kamu byla ve Svaté Kateřině na ájurvédském víkendu.
  Ochutnala ájurvédskou stravu, zacvičila si jógu, šla na jednu z terapií. Jak si pobyt v resortu chválila můžete vidět na jejím instagramu.
  Přijeďte si ájurvédu vyzkoušet také, například na ájurvédský víkend!


Wellness

 • Adventní wellness víkendy jsou v plném proudu!
  Odpočiňte si od plných nákupních nákupních center, ponořte se do hydromasážní vany pod širým nebem, dopřejte si Pure Fiji Rasulbath a nechte se hýčkat.
 • Neproplatí vám zaměstnavatel zbylé dny dovolené?
  Přijeďte v týdnu a my Vám na pobyt dáme 30% slevu.
  Co je lepšího než čerstvý vzduch, dobrá snídaně a voňavé wellness ve dny, kdy vaši kolegové sedí v kanceláři? Nechte počítač doma a udělejte si ještě před Vánoci čas na sebe.


Vánoce ve Svaté Kateřině

 • Vánoce uprostřed přírody mají pohádkovou atmosféru, připravíme za vás všechno od začátku do konce, takže čtyřchodová štědrovečerní večeře, včetně domácího cukroví, je samozřejmostí.


Silvestr ve Svaté Kateřině

 • Jak na Nový rok, tak po celý rok!
  V Kateřině bude Nový rok nezapomenutelný.
  Bollywoodská noc plná tance, barev, jídla a zábavy a bohatým programem je tématem letošní Silvestrovské noci. Že ohňostroj narušuje pověstný kateřinský klid? O to jsme se také postarali. Bude totiž něco mnohem lepšího. O novoroční překvapení nebo tombolu, ve které budete moci leccos vyhrát, samozřejmě nepřijdete.

Kontakt