Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
HUBNOUCÍ POBYTY

HUBNOUCÍ POBYTY

Buďte štíhlejší, zdravější a plní energie.
Jak to funguje?

Pobyt vychází především z laboratorní analýzy krve a zjišťuje a vyhodnocuje 35 parametrů, vypovídajících o zdravotním stavu, fyziologických a metabolických charakteristikách člověka. Na tomto základě je vytvořen osobní jídelní plán a specifikován individuální seznam vhodných, resp. nevhodných potravin. Budete přijímat přesně ty živiny, které vaše tělo potřebuje, aby se látková výměna dostala do požadované rovnováhy. Plán zohledňuje věk, zdravotní a tělesný stav a vztahuje se proto pouze na vás. Během celého pobytu jste pod dohledem našich dietologů a naši kuchaři vám budou připravovat specifické a individualizované pokrmy pouze pro vás.

Jedinečný, v Německu vyvinutý a vědecky podložený

metabolic balance®

Jako jediní v ČR realizujeme metabolic balance® formou pobytu, nikoliv formou postupných ambulantních vyšetření a konzultací.

Metabolic balance je určen těm, kteří hledají cestu ke snížení váhy a limitují je zdravotní problémy. Bezpečně, pod zárukou německého licencovaného programu vám odborní lékaři pomohou snížit váhu. Pokud vás trápí opak a potřebujete přibrat nebo jste aktivní sportovec a chcete pomoci s nárůstem svalové hmoty, i pro vás je program vhodný.

Délka pobytu10 Dnů
Cena již od44 910

Ájurvéda hubnutí

Sestaven indickými lékaři v souladu s tradicemi přírodní medicíny.

Tento pobyt je kombinací ájurvédských očistných terapií, masáží, vyváženého sattvického vegetariánského jídelníčku a vhodných ájurvédských doplňků stravy. Je sestaven tak, aby vám pomohl být znovu zdravější, štíhlejší a v dobré kondici správnou, přírodní cestou.

Délka pobytu8, 11 či 15 Dnů
Cena již od41 370

DNY ŠTÍHLÉ LINIE

... zhubněte ve Svaté Kateřině

Na sportování nemáte moc času a nedopřát si oblíbenou dobrotu bývá těžké... Ve Svaté Kateřině vás naučíme zdravě se stravovat, správně cvičit, vydatně odpočívat. Pobyt každého dne je sestaven tak, abyste nepociťovali hlad, bylo vám dobře a kila ztráceli jaksi... mimochodem. Nevěříte? Krajina štíhlé linie se na vás těší.

Délka pobytu10 Dnů
Cena již od28 980