Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Ájurvédské pobyty

Ájurvédské pobyty

Poznejte autentickou indickou medicínu v srdci Vysočiny.

Ájurvédský víkend

Zájímá vás ájurvéda a použíte se dozvědět více?

Nejsou nutné předchozí zkušennosti a znalosti ájurvédy, naši indičtí specialisté se vám budou po celou dobu pobytu věnovat a se vším vás seznámí.

Délka pobytu3 Dny
Cena již od7 390

Ájurvéda Beauty

Pokud vás trápí problémy s pletí, pak ájurvéda beauty vám pomůže naléz správnou cestu. Naučíte se správně jíst, pečovat o své tělo, ducha i mysl. Tento ájurvédský pobyt je inspirací, jak začít žít podle zásad ájurvédy.

Pobyt vám pomůže očistit tělo, vrátí vám sílu a vitalitu. Více péče bude věnováno obličeji.

Délka pobytu4, 6 či 8 Dnů
Cena již od15 960

Ájurvéda Pro ženy

Pokud vás trápí PMS, bolestivá nebo nepravidelná menstruace, menopausa, plánujete těhotenství nebo jste po porodu, tento pobyt vám pomůže nalézt vnitřní rovnováhu a harmonizovat vaše tělo, ducha i mysl.

Ájurvédský pobyt, který nabízí celostní a integrovanou metodu v péči o ženy v jakémkoliv věku. Program je po vstupním vyšetření upraven a doplněn každé ženě na míru podle jejího zdravotního stavu.

Délka pobytu8 či 15 Dnů
Cena již od23 450
ÁJURVÉDA

ZÁDA BEZ BOLESTI

Celostní a integrovaná metoda v léčbě chronických bolestí zad.

Ájurvédské procedury, jako je Abhyanga a Kati Vasti jsou velmi účinné při zmírnění akutních bolestí zad a zároveň pomáhá řešit i příčiny bolestí. Pobyt kombinuje terapie, využití olejů, bylin, bylinných doplňků a jógy, která učí správnému dýchání, zlepšuje držení těla, protahuje zkrácené a posiluje oslabené svaly.

Délka pobytu8 či 15 Dnů
Cena již od32 690
ÁJURVÉDA

panchakarma

Unikátní, intenzivní a transformační systém očistných terapií.

Při tomto ájurvédském pobytu se používají speciální léčivé oleje, nálevy, byliny i bylinné léky v kombinaci s očistnými technikami, parní terapií, ajurvédskými terapiemi a očistnou speciální stravou. Vedou k odstranění toxinů a obnovují rovnováhu ájurvédských dóš v těle. Klidné prostředí a okolní příroda velmi pozitivně pomáhají očistě těla, ducha i mysli.

 

Délka pobytu 8, 15 či 22 Dnů
Cena již od38 430
ÁJURVÉDA

omlazení

Ájurvédská cesta ke zdravému životnímu stylu odstraní únavu i následky stresu.

Pomůže vám jemně očistit tělo a navrátí vám sílu a vitalitu. Pokud se chcete s ájurvédou blíže seznámit, cítíte přílišnou únavu nebo vás trápí zdravotní potíže, pak tento pobyt je právě pro vás.

Délka pobytu4, 6 či 8 Dnů
Cena již od16 980
ÁJURVÉDA

JÓGA DETOX

Znovu naleznete vnitřní harmonii.

Ájurvédsko - jogínský detoxikační pobyt byl pečlivě sestaven pro očistu vašeho těla, ducha i mysli. Součástí tohoto pobytu je individuální konzultace s jógovým a ájurvédským terapeutem, specifické ájurvédské terapie, jóga, meditace a speciální ájurvédská očistná strava, které vám pomohou očistit vaše tělo, odstranit následky stresu a posílit vaše zdraví.

Délka pobytu8 nebo 10 Dnů
Cena již od26 950
ÁJURVÉDA

HUBNUTÍ

Buďte znovu zdravější, štíhlejší a v dobré kondici správnou, přírodní cestou.

Tento pobyt, sestavený indickými lékaři, je kombinací ájurvédských očistných terapií, masáží, vyváženého sattvického vegetariánského jídelníčku a vhodných ájurvédských doplňků stravy. 

Délka pobytu8, 11 či 15 Dnů
Cena již od32 970