Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
JÓGOVÉ POBYTY

JÓGOVÉ POBYTY

Sjednoťte vaše tělo, ducha i mysl a nechte se unášet krásou a přesností pohybu jógových ásan. Ve Svaté Kateřině máte možnost poznat české i indické lektory.
Nejpopulárnější jógový program

Body & Mind Jóga

...objevte různé styly jógy

Naslouchejte přírodě a nechte se unášet krásou jógových ásán. Ve Svaté Kateřině se můžete věnovat různým druhům jógy. Tento pobyt je vhodný pro vás, kteří s jógou začínáte, i pro ty, kteří chtějí objevit něco nového. Cvičí se v menších skupinkách, max. 20 osob. Nechte volně působit energii okolní přírody na vaše tělo, ducha a mysl.

Délka pobytu3, 4 či 5 Dnů
Cena již od5 990

JÓGA DETOX VÍKEND

Uprostřed nádherné přírody očistíte během detoxikačního víkendu vaše tělo i mysl.

Budete pít pramenitou vodu, jíst detoxikační vyváženou stravu, cvičit jógu a meditovat. Dopřejte si detoxikační masáže, zbavte své tělo toxinů v sauně a páře. Budete-li chtít, můžete podstoupit jogínskou očistu. Zaženete únavu a znovu naleznete vnitřní lehkost a harmonii.

Délka pobytu3 Dny
Cena již od7 390
Tématický

Jóga workshop víkend

Získejte nové poznatky na vaší jógové cestě.

Tento víkend je určen pro všechny, kteří chtějí hlouběji poznat jógu, dechové techniky, meditaci, zpívání manter a věnovat se sebepoznání. Otevřete se novým zkušenostem a poznáním. Budete trávit společný čas s lidmi se stejnými zájmy, kteří vás budou inspirovat na vaší cestě po poznání sebe sama.

Délka pobytu3 Dny
Cena již od5 990

ájurvéda jóga detox

Intenzívní detoxikace během osmi dnů.

Ájurvédsko - jogínský detoxikační pobyt byl pečlivě sestaven pro očistu vašeho těla, ducha i mysli. Součástí tohoto pobytu je individuální konzultace s jógovým a ájurvédským terapeutem, specifické ájurvédské terapie, jóga, meditace, speciální ájurvédská očistná strava a tradiční jogínské očisty, které jsou součástí Hathajógové praxe a pomohou vám očistit vaše tělo, odstranit následky stresu a posílit vaše zdraví.

Délka pobytu8, 10 Dnů
Cena již od26 950

Dny plné jógy

Užijte si 10 dní jógy a odpočinku v Resortu Svatá Kateřina a budete se cítit odpočatě jako nikdy předtím. Váš zážitek umocní procedury ve wellness a pobyt v krásné a čisté přírodě.
Délka pobytu10 Dnů
Cena již od17 910

Dny Jógy a meditace v tichu

Objevte kouzlo ticha, nemluvte a jen nechte svět okolo vás volně plynout.

Ponořte se v tichu do meditací, jógy a nechte působit sílu přírody na vaše tělo, ducha i mysl. Přestaňte na pár dní mluvit a jen naslouchejte sami sobě, rozmlouvejte sami se sebou. Ucítíte povznášející pocit lehkosti a vnitřní síly.

Délka pobytu4, 5 či 10 Dnů
Cena již od7 560