Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Beauty

Beauty

Kosmetická ošetření Thalgo a Comfort Zone, manikúra a pedikúra Orly

Luxusní manikúra Orly

Exkluzivní péče o vaše ruce. Pro kvalitní výsledek lakování doporučujeme relaxovat 10 - 20 min. v relaxační zóně v salonu Dalila.

Americká značka Orly je vedoucí firmou v oblasti přírodní nehtové péče. Produkty neobsahují dibutylftalát, formaldehyd ani toulen. Orly nabízí kompletní péči o ruce a nohy, ošetření pro všechny typy nehtů a širokou paletu barevných či ošetřujících laků.

Pedikúra Orly

Jedinečná zvláčňující, osvěžující a revitalizační péče o vaše nohy.

Americká značka Orly je vedoucí firmou v oblasti přírodní nehtové péče. Produkty neobsahují dibutylftalát, formaldehyd ani toulen. Orly nabízí kompletní péči o ruce a nohy, ošetření pro všechny typy nehtů a širokou paletu barevných či ošetřujících laků.

COMFORT ZONE

Italská pěstící kosmetika COMFORT ZONE

Představujeme italskou luxusní kosmetiku Comfort Zone, jejíž procedury naleznete v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve 40 zemích světa. Pocit naprosté krásy umocní dokonalý relaxační prožitek.

Hydramemory komplet

pro dehydratovanou pleť

Hloubkově hydratační a anti-oxidační ošetření obličeje, krku a dekoltu. Zanechává pleť hydratovanou, hedvábnou a přináší vzhled pevné, vyživené a rozzářené pleti. Doporučeno pro extrémně dehydratovanou pleť po celý rok, obzvláš-tě v teplém období nebo při přípravě na opalování. Ideální pro pleť, která jeví první známky stárnutí.

 • Cena: 1 250 Kč/ 60'

Sublime skin

dvojitý peeling – hloubkový peeling s AHA kyselinami

Kompletní ošetření přizpůsobené potřebám vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti. Chrono-Reverser ošetření hloubkový peeling obnovuje strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti a sjednocuje barvu pleti.

 • Cena: 1 290 Kč/ 60'

Sublime skin

aktivní lifting

Omlazující, vyplňující a liftingové ošetření pro obličej a krk. Jeho specifické působení a účinnost jsou dosaženy inovativní dvoufázovou slupující maskou. Ošetření přináší okamžitý lifting, vyplnění a zpevnění tváře. Vyživuje, rozjasňuje a sjednocuje. Redukuje hluboké vrásky. Doporučeno pro všechny typy pleti.

 • Cena: 1 990 Kč/ 85'

Thalgo

Pěstící francouzská kosmetika Thalgo

Prestižní francouzská značka Thalgo předává již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě pěstící kosmetiky a potravinových doplňků. Minerály, stopové prvky a proteiny jsou nezbytné pro krásu pleti i správnou funkci celého těla. Mořské řasy a voda jsou jedinečným rezervoárem těchto elementů. Laboratoře Thalgo nabízí patentovaný produkt Rozemleté mořské řasy®, který zachovává všechny tyto složky v aktivním stavu a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů. Přírodní kosmetika Thalgo z mořských řas a minerálů nabízí nejen produkty pro domácí použití, ale i salonní ošetření pleti i těla v nejluxusnějších hotelích, SPA a centrech krásy v 90 zemích světa. Nyní máte možnost vychutnat si tato účinná a příjemná ošetření i v našem resortu Svatá Kateřina.

Hydratační ošetření s hyaluronovou oční maskou

zahrnuje odličovací rituál, aplikace extraktu BIO Marine na oči, aplikace mořského séra, hyaluronová maska na oči, aplikace hydratační krémové masky na obličej, speciální mikromasáž očního okolí krémem na oční kontury, na závěr nanesení hydratačního denního krému.

 • Cena: 1 990 Kč / 60'

Luxusní spa kolagenové ošetření

je určeno proti dehydrataci pleti, proti jemným liniím a vráskám. Kolagen pleť vyplní a tím dochází k okamžitému vypnutí vrásek. Ideální pro pokožku poškozenou sluncem a dehydratovanou pleť. Prestižní hýčkající ošetření s okamžitými výsledky. Maska se zvlhčuje Mořským sérem (vysoce koncentrovaná mořská voda), které pleti dodává nezbytné minerály.

 • Cena: 2 890 Kč / 75'

Depilace

lze objednat k vybranému kosmetickému ošetření, není možné objednat samostatně
 • Lýtka 300 Kč
 • Nohy (celé) 450 Kč
 • Ruce 200 Kč
 • Horní ret 100 Kč
 • Obočí 50 Kč

Barvení

lze objednat k vybranému kosmetickému ošetření, není možné objednat samostatně
 • Obočí 100 Kč
 • Řasy 170 Kč