Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Beauty

Beauty

Kosmetická ošetření Thalgo a Comfort Zone, manikúra a pedikúra Orly

UPOZORNĚNÍ: Omlouváme se, ale naše beauty služby nejsou v červnu/červenci a srpnu k dispozici.

Luxusní manikúra Orly

Exkluzivní péče o vaše ruce. Pro kvalitní výsledek lakování doporučujeme relaxovat 10 - 20 min. v relaxační zóně v salonu Dalila.

Americká značka Orly je vedoucí firmou v oblasti přírodní nehtové péče. Produkty neobsahují dibutylftalát, formaldehyd ani toulen. Orly nabízí kompletní péči o ruce a nohy, ošetření pro všechny typy nehtů a širokou paletu barevných či ošetřujících laků.

Pedikúra Orly

Jedinečná zvláčňující, osvěžující a revitalizační péče o vaše nohy.

Americká značka Orly je vedoucí firmou v oblasti přírodní nehtové péče. Produkty neobsahují dibutylftalát, formaldehyd ani toulen. Orly nabízí kompletní péči o ruce a nohy, ošetření pro všechny typy nehtů a širokou paletu barevných či ošetřujících laků.

COMFORT ZONE

Italská pěstící kosmetika COMFORT ZONE

Představujeme italskou luxusní kosmetiku Comfort Zone, jejíž procedury naleznete v luxusních hotelech, spa, beauty a wellness centrech ve 40 zemích světa. Pocit naprosté krásy umocní dokonalý relaxační prožitek.

Hydramemory komplet

pro dehydratovanou pleť

Hloubkově hydratační a anti-oxidační ošetření obličeje, krku a dekoltu. Zanechává pleť hydratovanou, hedvábnou a přináší vzhled pevné, vyživené a rozzářené pleti. Doporučeno pro extrémně dehydratovanou pleť po celý rok, obzvláš-tě v teplém období nebo při přípravě na opalování. Ideální pro pleť, která jeví první známky stárnutí.

  • Cena: 1 250 Kč/ 60'

Sublime skin

dvojitý peeling – hloubkový peeling s AHA kyselinami

Kompletní ošetření přizpůsobené potřebám vaší pleti. Zahrnuje aromaterapeutický rituál proti stresu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti. Chrono-Reverser ošetření hloubkový peeling obnovuje strukturu pokožky, vyhlazuje nerovnosti a sjednocuje barvu pleti.

  • Cena: 1 290 Kč/ 60'

Sublime skin

aktivní lifting

Omlazující, vyplňující a liftingové ošetření pro obličej a krk. Jeho specifické působení a účinnost jsou dosaženy inovativní dvoufázovou slupující maskou. Ošetření přináší okamžitý lifting, vyplnění a zpevnění tváře. Vyživuje, rozjasňuje a sjednocuje. Redukuje hluboké vrásky. Doporučeno pro všechny typy pleti.

  • Cena: 1 990 Kč/ 85'

Thalgo

Pěstící francouzská kosmetika Thalgo

Prestižní francouzská značka Thalgo předává již více než 45 let bohatství a výjimečný potenciál moře ve formě pěstící kosmetiky a potravinových doplňků. Minerály, stopové prvky a proteiny jsou nezbytné pro krásu pleti i správnou funkci celého těla. Mořské řasy a voda jsou jedinečným rezervoárem těchto elementů. Laboratoře Thalgo nabízí patentovaný produkt Rozemleté mořské řasy®, který zachovává všechny tyto složky v aktivním stavu a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů. Přírodní kosmetika Thalgo z mořských řas a minerálů nabízí nejen produkty pro domácí použití, ale i salonní ošetření pleti i těla v nejluxusnějších hotelích, SPA a centrech krásy v 90 zemích světa. Nyní máte možnost vychutnat si tato účinná a příjemná ošetření i v našem resortu Svatá Kateřina.

Intenzivní ošetření s maskou THALGO

Hydratační, čistící, vyživující - Cena 1 890 Kč / 60'

HYDRATAČNÍ
Ošetření vhodné pro dehydratovanou pleť, odstraňuje pocit pnutí i suchá místa. Zahrnuje odličovací rituál včetně peelingu mořskými krystaly, aplikaci koncentrátu pro absolutní hydrataci, relaxační masáž, aplikaci hydratační masky “mořská infúze” s jemným termo efektem, aplikaci hydratačního i očního krému.

ČISTÍCÍ
Ošetření vhodné pro smíšenou, mastnou a problematickou pleť, která touží po zklidnění, jemné očistě
a harmonizaci. Zahrnuje odličovací rituál včetně peelingu mořskými krystaly, aplikaci Thalgodermyl koncentrátu, relaxační masáž, aplikaci hydratační masky “mořská infúze” s jemným termo efektem, aplikaci pleťové emulze i očního krému.

VYŽIVUJÍCÍ
Ošetření je vhodné pro suchou a citlivou pleť, která trpí nedostatkem esenciálních mastných kyselin a je oslabena lipidová fáze ochranného filmu. Přináší hlubokou výživu i regeneraci pleti. Zahrnuje odličovací rituál včetně peelingu mořskými krystaly, aplikaci Algomega extraktu, relaxační masáž, aplikaci hydratační masky “mořská infúze” s jemným termo efektem, aplikaci pleťového i očního krému. 
 

Ošetření proti vráskám

Hyaluronový rituál, Silicium rituál -
Cena 2 890 Kč / 75'

HYALURONOVÝ RITUÁL
Ošetření, které se soustředí na hlubší a výraznější vrásky, je vhodné od 35. roku. Účinná látka, kyselina hyaluronová společně s Matrixylem, který podporuje tvorbu kolagenu vyplňují a vyhlazují vrásky. Pleť je hladší, pevnější a rozzářená. Zahrnuje odličovací rituál včetně abrazivního krému s mikro krystaly, aplikaci hyaluronového vyplňovače, speciální Dermastim masáž, aplikaci hyaluronových proužků a gelové masky, aplikaci pleťového krému obsahující vitamín C a Selen a oční krém

SILICIUM RITUÁL
Revoluční ošetření pro ženy, které trápí hlubokými vráskami i ztrátou elasticity pleti, uvolnění kontur obličeje. Zahrnuje odličovací rituál včetně abrazivního krému s mikro krystaly, aplikaci Silicium extraktu podporujícího tvarování kontur, aplikaci hyaluronového vyplňovače, speciální Dermastim masáž, aplikaci dvojité masky, kolagenové s mořským sérem a kryomodelační masky pro zpevnění, aplikaci pleťového krému obsahující vitamín C a Selen a oční krém