Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
Partneři resortu svatá kateřina

Partneři resortu svatá kateřina

MOOYYY

Designové & spirituální šperky

Na začátku naší cesty byla inspirace východní kulturou a přírodními materiály. Touha vyrábět šperky s duchovním významem vyústila v první kolekce ÓM a LOTOS v roce 2014. Druhým krokem na této cestě byly autorské kolekce SENSO, CHIA a RUDRA předních českých designérek Lucie Koldové, Mirky Talavaškové a Anny Steinerové. Představené v roce 2015, jsou mimořádnou ukázkou moderního šperku, jež přesahuje svou dekorativní funkci. V nadčasovém a minimalistickém vyjádření se MOOYYY kolekcí ELEMENTS z roku 2017 od Natalie Vicenové obrací ke starověké védské astrologii.

yoga lounge

Zacvičte si se Zuzkou Klingrovou v Riegrových sadech

Yoga Lounge je jógové studio v centru Prahy, umístěné přímo v krásném parku Riegerovy Sady. Klidná a čistá atmosféra je doplňena nádherným výhledem na zeleň parku z jedné strany a na celou Prahu ze strany druhé. Kromě cvičení je pro vás k dispozici i vynikající masérka Iveta Kopová a obchod s jogínským oblečení a pomůckami Jóga Fit Shop. V obchodě najdete vše od oblečení na cvičení, jogínské bloky, relaxační polštáčky a jógamatky, až po ájurvédské doplňky stravy a kosmetiku.

Jóga Fit shop

Váš obchod s jógovým zbožím

Internetový obchod Jogafitshop.cz vznikl jako reakce na přání a požadavky vás, kteří cvičíte jógu nebo Pilates, meditujete a věnujete se duchovním naukám východu. Vycházíme ze znalostí vašich potřeb, které poznáváme během cvičebních pobytů v Resortu Svatá Kateřina a v pražském studiu Zuzky Klingrové Yoga Lounge. Uvítáme vaše náměty, týkající se jak nabízeného zboží pro jógu, Pilates a ájurvédu, tak způsobu prodeje. Začínáme se základním sortimentem zboží, které však hodláme rychle rozšiřovat, především na základě vašich přání a potřeb, proto neváhejte a napište nám.