Rezervace
Pokoje a apartmány
Příjezd
Odjezd
Počet osob
Počet dětí
Program a aktivityVybrat balíček
Vyberte si z bohaté nabídky programů a akcí na Svaté Kateřině
spa rituály

spa rituály

Probuďte vaše smysly a rozjasněte vaši duši.

Aromasoul Elements Ritual

Rituál přinášející kombinaci očistného tělového peelingu a celotělové masáže, která vás a vaše smysly odnese do čtyřech částí světa: Exotický Orient, teplo Středomoří, pulsující Indie a kultura pouštních kmenů pro ucelený prožitek všech smyslů. Každá cesta začíná výběrem unikátní směsi olejů: orientální, středomořské, indické a arabské. Následuje peeling celého těla a pokračuje speciální terapií, která uvolňuje svalové napětí, tenzi, pomáhá od bolesti a přináší pocit vnitřní rovnováhy. Závěrečný rituál vám navodí pocit síly, energie a vitality. Co můžete očekávat? Peeling a masáž celého těla.

  • Cena: 2 190 Kč/ 90´

Aromasoul Elements peeling

Očistný tělový peeling, který odráží starodávné tradice orientálních, středomořských, indických a arabských kultur. Poskytuje výživu, mládí a jas všem typům pleti. Peeling přináší uvolnění tenze, jemnost a hebkost vaší pokožce, která je vyživená a hydratovaná. Co můžete očekávat? Peeling celého těla.

  • Cena: 1 290 Kč/ 45´

KOSMETIKA PURE FIJI

Původní obyvatelé Fidži v Jižním Pacifiku po staletí používali čistý kokosový olej a květinové výtažky, které vyživují, hydratují a zkrášlují pleť i vlasy. PURE FIJI Vám přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí pro přírodní koupele, masáže a péči o tělo.

Vanilkový polynéský peeling Tahaá

Peeling mořskou solí, pískem z ostrova Bora Bora a kokosovými skořápkami zjemní a vyhladí vaši pokožku. Co můžete očekávat? Peeling celého těla.

  • Cena: 1 350 Kč/ 45´

Polynéský rituál

Peeling a masáž

Objevte účinky exotických rostlin, hladivého bílého písku v kombinaci se speciální polynéskou masáží, přinášející relaxaci těla, mysli a požitek smyslů. Peeling mořskou solí s pískem z ostrova Bora Bora a kokosovými skořápkami zjemní a vyhladí vaši pokožku. Masáž jedinečným kokosovým olejem v kombinaci s tahitskou vanilkou a mořskými řasami. Speciální pytlíčky teplého písku pak uvolní zablokovanou energii a prohřejí unavené svaly. 

  • Cena: 1 890 Kč/ 60´

Bio rituál Perla středomoří

Hýčkající, hydratační rituál stoprocentními BIO produkty z řeckého ostrova Kréta navrátí pružnost a jemnost vaší pokožce, odstraní následky stresu z celého těla.

Tělová maska z olivového oleje s vůní mandarinky a pomeranče uvolní tenzi unavených svalů i vaši mysl. Bazalkový peeling a zábal zlepší krevní oběh a obličejová olivová maska rozjasní vaši tvář. Jemná závěrečná masáž pak vyvolá letmý úsměv na vaší tváři a vy se budete cítit jako znovuzrozeni.

  • Cena 1 690 Kč/ 60'

Kosmetika Bioaroma

Stoprocentí bio kosmetika, která není testována na zvířatech, obsahující pouze čisté ingredience pocházející výhradně z řeckého ostrova Kréta.

Ať olivový olej nebo byliny Diktamos a Labdanum jsou právem nazývány poklady Kréty. Mají unikátní vyhlazující, tonizující a antiseptické vlastnosti. Stimulují lymfatický sytém, v kombinaci s masérskými tahy a technikami pomohou odstranit následky stresu, zlepšit lymfatický a krevní oběh. Vůně těchto bio produktů pak blahodárně působí na mysl a pomáhá nám znovu nalézt vnitřní klid.